2737
2739

من پسرم دوسال و پنج ماهشه و من شاغل هستم چند باره اخرای هفته میخوام از پوشک بگیرمش که بعدش مامانم بتونه روند منو پیش بپیره پسرم خیلی زیاد جیش و پی پی میکنه و اصلا حاضر به همکاری نیس حتا با انتخاب خودش براش لگن خریدیم اما روش نمیشینه و خیلی وقت ها هم اصلا از دستشویی رفتن خودداری میکنه براش جایزه گرفتم و هرکاری که میتونستم کردم...نمیدونم باید چه کاری انجام بدم..خواهش میکنم کمکم کنید...باهاش حرفم خیلی میزنم اما انگار نه انگار نمیخوام تحت فشار و استرس باشه واسه همین نمیدونم چیکار کنم که به این حالنتا دچار نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هنوز وقتش نیس

عجله‌ نکن

بذا چند ماه بعد

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
2740

باید در ارامش اینکارو انجام بدی بعد بچه ها وقتی که بفهمن کی باید برن دستشوییو خودشون اعلام کنن بهترین موقع برای از پوشک گرفتنه . شنا بازش کن بهش بگو هر وقت جیش داری یا پی پی داری به من بگو اگه تونست به موقع بگه و خودشو کنترل کنه کارو ادامه بده واگرنه فایده نداره . اینکه سر ساعت ببریش فایده نداره چون ما خودنونم سرساعت نمیریم

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست

بچه ها با هم فرق دارن بعضیا رو میشه زود از پوشک گرفت بعضیا رو هم دیرتر. من خودم پوشک پسرمو یک سالو نیم بود گرفتم. خیلی سخت بود ولی پسرم هم همکاری میکرد. ولی یکی از اشناهام پوشک پسرشو ۳ سالو نیم گرفت. اخه اونم همکاری نمیکرد

گلم با اعصاب بچه بازی نکن. من پسرم ۳سالشه. ۲ماه پیش اقدام کردم برای گرفتن پوشک. همکاری نکرد. اصلا توباغ نبود. نگفت که نگفت. منم دوباره پوشکش کردم. ولی تا دوهفتهعصبی وپرخاشگر شده بود شدید. کلا پسر من خیلی خیلی ارومه. با پزشک که مشورت کردم گفت هر بچه ایی یه جوره. رمانش که خودش برسه از خودش یه تمکاری نشوت میده

2706