2737
2739
عنوان

خدایا خسته ام

298 بازدید | 20 پست

خدایا سه سال شد

همه بچه هاشون به دنیا اومد جشن گرفتن. تولد یک سالگی دو سالگی ... خبر بارداری همه رو شنیدم... خوشحال شدم... تبریک گفتم... خدایا کی میخوای منو خوشحال کنی...چقدر دیگه باید اشک بریزم تا راضی شی... چقدر دیگه بیام به درگاهتو ناامید برم گردونی... مگه نگفتی ان مع العسر یسری... پس کو یسری ای که قولشو دادی؟ مگه نگفتی ادعونی استجب لکم پس چرا سه ساله منو از درگاهت پس میزنی؟ مگه نگفتی ان الله بصیر بالعباد پس چرا حال بدمو نمیبینی؟ خدایا مگه تو رحمان نیستی ؟ مگه تو رحیم نیستی؟ خدایا بریدم؟ معجزه ای کن ... خودت حالمو خوب کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دوسال شد😭

ماها که مثل همیم خوب درک میکنیم چی تو دلمون میگذره.

امروز خونه مامانم بودم وقتی دیدم با حسرت داره کلیپ جشن تعیین جنسیت دختر خالمو میبینه دلم اتیش گرفت.

دلم واسه مامان و بابام میسوزه.

2738
ماها که مثل همیم خوب درک میکنیم چی تو دلمون میگذره. امروز خونه مامانم بودم وقتی دیدم با حسرت داره ک ...

همش باید به این و اون تبریک بگیم دلم خونههه پس کی نوبت ما میشه...من خواهرشوهرم الان میکرو کرده استراحته اگه اونم باردار بشه فقط تو فامیل منم😞

خدایا کنجدم نگه دار برام

عزیزم نا امید و ناراحت نباش بعضی وقتا بعضی کارای خدا توش خیری هست که ما نمیبینیم 

همه مشکل دارن کسی نیس ک بدون مشکل باشه 

یکی بجه داره میگه کاش بجه نداشتم اگه بچه نداشتم از شوهرم جدا میشدم 

یکی بچه نداره میگه کاش بچه داشتم زندگیم شیرین میشد 

یکیم مث من ک میگم کاش شوهر نداشتم کلا 

😘واسم صلوات بفرستید😘
https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1972006&slug=این-تاپیک-رو-ببینین-ان-شالله-ش ...

انقدر از این چله ها برداشتیم...خود من پارسال اربعین رفتم پیاده روی به نیت بچه دار شدن ولی بهم نداد اگه تا محرم امسال بهم نده اقا دیگه هیچی ازش نمیخوام

خدایا کنجدم نگه دار برام
همش باید به این و اون تبریک بگیم دلم خونههه پس کی نوبت ما میشه...من خواهرشوهرم الان میکرو کرده استرا ...

من دوماه پیش میکرو کردم اونم نگرفت. انشا الله که تو بزودی جواب بگیری. هروقت واسه خودم دعا میکنم همه اونایی که مثل من مشکل دارن رو هم دعا میکنم. 

من دوماه پیش میکرو کردم اونم نگرفت. انشا الله که تو بزودی جواب بگیری. هروقت واسه خودم دعا میکنم همه ...

مررسی عزیزم خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه...راستی شما تهران هستی ؟ من قم هستم اینجا یه خانم دکتر هست به اسم سودابه بیوس خودم تحت نظرشم کارش حرف نداره چهارشنبه ها میاد تهران سلامتکده طوبی..قم هم همه روزه به غیر چهارشنبه ها خیلیا که مرکز ناباروری هم جواب نگرفتن. میان پیشش باردار میشن دستش خیلی سبکه اگ خواستی یه ویزیت پیشش بیا

خدایا کنجدم نگه دار برام
مررسی عزیزم خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه...راستی شما تهران هستی ؟ من قم هستم اینجا یه خانم دکتر هس ...

تهران هستم عزیزم . ممنون از راهنماییت اگه چهارشنبه ها تهران باشه حتما یه سر پیشش میرم.

تهران هستم عزیزم . ممنون از راهنماییت اگه چهارشنبه ها تهران باشه حتما یه سر پیشش میرم.

اره پیدا کن ادرسش رو برو اگه بتونی قم هم بیای خوبه روزای بیشتری هست...

خدایا کنجدم نگه دار برام
2706