2737
2739
عنوان

معرفی کتاب برای کودکان

24664 بازدید | 60 پست

سلام دوستان، میخوام تو این تاپیک، از تجربیات هم در زمینه کتاب های مناسب سن بچه هامون حرف بزنیم(من چون کلا زیاد با بچه ها،به واسطه رشتم، خارج از زندگی شخصی،کار هم میکنم بیشتر به این موضوعات احتیاج دارم)هر کتاب خوب و آموزشی که فکر میکنیم به درد بچه هامون میخوره معرفی میکنیم.اینطوری از هم کمک میگریم و تجربه میگیریم.

هرکتابی رو میتونید معرفی کنید داستان، علمی و..... ولی ترجیحا آموزشی باشه بهتره

رده سنی مون هم از تولد تا ۸ ساله

خوشحال میشم من روز در این تاپیک همراهی کنید😘تا به ارتقاء هرچه بهتر سطح سواد و فرهنگ کمک کنیم و فرهنگ کتاب خوانی رو تقویت کنیم و امیدوارم این تاپیک ادامه دار باشه

ببخشید  زیادی حرف زدم. بریم که شروع کنیم!❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من واسه خواهرزادم همیشه می می نی میخونم خیلی دوست داره.هم آموزنده ست هم جذاب.

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    

ببین کتاب برادران گریم رو بگیر ما وقتی بچه بودیم اینو می خوندیم از اون موقع به بد منو داداشم خیلی به کتاب خوندن علاقه مند شدیم یه بارم خوندم انیشتین گفته بود من این کتاب رو تو بچگی  خوندم و روم اثر گذاشته

عزیزم این کار به صورت خیلی تخصصی داره تو کشورمون انجام می شه. 

هر ماه فهرستی به نام لاکپشت پرنده برای بچه ها منتشر میشه. 

کارشناس های تربیتی و علمی و حوزه فلسفه کتاب ها رو از همه نظر با معیارهای حرفه ای بررسی می کنن و این لیست کاملا قابل اعتماده. 

می تونید از همون استفاده کنید.

2738

کتاب میخوایم یه خرس شکار کنیم

نویسنده:مایکل روزن

تصویرگر:هلن آکسنبری

ترجمه:طاهره آدینه پور

پدر به همراه چهار فرزندش و البته سگشان به شکار خرس می روند، کاری که اصلاً آسان نخواهد بود.متن کتاب شعر گونه و دارای ریتم و ضرب آهنگی بسیار جذاب است

داریم می ریم چه کار کنیم؟ / می ریم یه خرس شکار کنیم / هوا خوبه، آفتابیه / چه آسمونی! آبیه / شجاعیم و ترس نداریم / چون همه اهل شکاریم

خب همونطور که قبلش هم گفتم کتاب در مورد پدریه که با بچه هاش میرن به شکار یه خرس و سختی های کار

کسی که ما ازش کتاب رو خریدیم گفت رده سنی برای ۱ سال تا ۸ ساله. راجبع مقابله با ترس

و اما تجربه خودم:

کتاب خوبیه، اگر با لحن کودکانه برای بچه های دو ساله خونده بشه. تصویرگری قوی ای داره. متنش به حالت شعریه، جوری که بچه جذب میشه. از نظر محتوای آموزشی هم عالیه. باعث میشه بچه ه با ترسشون مقابله کنن و دربارش حرف بزنند. تجربه به من ثابت کرده بچه های دوساله به نسبت بچه ها ی دیگه کمتر میشن یه جا و دائم در حال گردش و راه رفتنن. پس هرچی تصویر یک کتاب بهتر و دقیق تر باشه براشون مفهومی تر و جذاب تره. 

2706