2733
2739

سلام خانوما من ۳ماهه که واسه جنسیت بچه میرم دکتر حالا دکترم گفته که 17   هم برم واسه اندازه فلوکولم .حالا میخوام بدونم فلوکولم چند باشه شانس پسر زایی بیشتره .و چه چیزی بخورم فلوکولم خوب بشه.لطفا نگید که جنسیت فرق نداره بچه اولم دختره حالا میخوام بعدی پسر بشه😊

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس واسه چیه😕

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2731
ولی تو غذاهای گرم مزاج و شیرینجات بخور ❤

تا حدودی رعایت میکنم

روش تعیین جنسیت خانگی ، ولی راه پسر دار شدن ٣ ماه قبل بارداری باید غذاهای گرم میخوردین 

میشود از امشب قانون تازه ای در زندگی بنا بگذاریم همواره بکوشیم قدری بیشتر از نیازمهربان باشیم.
2738
روش تعیین جنسیت خانگی ، ولی راه پسر دار شدن ٣ ماه قبل بارداری باید غذاهای گرم میخوردین

مرسی عزیزم ولی من الان باردار نیستم😘

من طاقت ندازم این کارو کنم خخخخ

هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد...

دیگه راهی ندارم خانومی

میشود از امشب قانون تازه ای در زندگی بنا بگذاریم همواره بکوشیم قدری بیشتر از نیازمهربان باشیم.
هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد... دیگه راهی ندارم خانومی

😀😀👍👍

خواهش خانومی... انشاالله که باردار بشی ...

مرسی گلم ایشالله🙏