2733
2734

سلام عزیزان.روز 22پریودم با این علائمی ک دارم میدونم این ماه هم خبری از بچه نیس و بازهم پریودم سر موقع یا زودتر از راه میرسه.😕😕😕😕دو بار سقط داشتم و الان هفت ماهه اقدامم...قبلا همسرم تمایل چندانی نداشت برا بچه اما الان ایشونم منتظره هر چند ب روی خودش نمیاره...سنمون بالاست و این ماه هم نشه باید برم روند  درمان یا iui یا ivf رو دنبال کنم ک اونم با توجه ب شرایط من ک از مادر مین و مریضم پرستاری می کنم خیلی مشکل خواهد بود چون شهرستانم و ب دکترای اینجا اعتماد ندارم باید برم تهران و با این شرایطی ک من دارم ک حتی برای ی انفولانزا دو روز استراحت نمیتونم بکنم رفتن تهران برای درمان خیلیییب خیلیییب سخت خواهد بود...میدونم این ماهم خبری نیس ولی ازتون تقاضا دارم با دلای پاکتون این ظهر جمعه از خدا بخواهید برای من و بقیه منتظرا ی دری باز کنه ی بچه سالم ازش میخوام میدونم هر چ صلاح باشه همون میشه ولی من پنج سال یا ده سال دیگه بچه نمیخام چون دیگه میشم مادر بزرگش...میخام تا میتونم با بچه ام بازی کنم بهش برسم...نمیخام مادری باشم ک بچم فقط نق و نقمو تحمل کنه...برام دعا کنید دوستان...همش فک میکنم اگه بارداری اولم ب سرانجام میرسید الان بچم دو سالش رد کرده بود😢😢😢😢

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بابت غلط املایی ها عذر خواهی میکنم سعی میکنم نباشه ولی بعد میبینم باز غلط تایپ کردم.شرمنده😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم 😢

ایشاله به آرزوت برسی اونایی که دلشون نی نی میخواد یه دونه سالمشو بهشون بده دل من که پاک نیست اما شاید خدا قبول کنه یه دری به روت باز کنه بلاخره کاری خداهم بی حکمت نیست شاید الان موقعش نیست صبر حلال مشکلاته 

2728
انشالا دامن شما خواهرام همخ منتظرا سبزشه.واست ده تا صلوات فرستادم

مرسی عزیزم.انشالله...انشالله شما هم ب مراد دلت برسی مهربونم

عزیزم 😢 ایشاله به آرزوت برسی اونایی که دلشون نی نی میخواد یه دونه سالمشو بهشون بده دل من که پاک نی ...

فدات بشم گلم دلت حتما پاکه وقتی اینقدرر مهربونی...انشالله هر چی ارزوته بهش برسی گلم

[QUOTE=65722171]خدا نکنه حس میکنم توام عین خواهرم لطف داری💋❤[/QUOTE ممنونم نظر لطفته.خدا خواهرت و برات حفظ کنه😍

2740
نا امید نباش عزیزم ما هم ۱۷ ماه طول کشید تا از انتظار درومدیم.. انشالله بزودی مامان میشی..خبرشو میدی ...

ممنون عزیزم...خدا بچه تون حفظ کنه براتون...نا امید ک نیستم فقط انتظار سختهههه

شمام برای خواهرم دعا کن ممنونتم عزیزم دعای ما در حق همدیگه بیشتر میگیره .😙😘😔

چشم حتما...انشالله ب همین وقت عزیز خیلی زود خواهرتونم مادر بشن و طعم در اغوش گرفتن بچه شون و بچشن.امین

ایشالا دامنت سبز میشه این ماه خانومی امشب اگه بطلبه میخوام برم حرم شماروهم دعا میکنم حتما🙏 به خواست ...

الهی قربون دل مهربونت برم.لطف میکنی...انشالله خدا ب همه ارزوهای دلت برسونتت