2737
2734
عنوان

گرون شده قبول دارید 😖

1726 بازدید | 16 پست

دارو های بچه های سرطانی رو میگم این تاپیک اصلا سیاسی نیست فقط یه حقیقت تلخه ... 

((*پس سیاسی صحبت نکنید *)))

ما خودمونم شاید تحت فشار باشیم ولی شاید هزارتومن یا هر چقدر در وسعمونه بتونیم به فرشته های کوچولو کمک کنیم 

بچه های مریض و جنگجو که دارن با بدترین شرایط میجنگن خیلی برای بدن کوچیک و نحیفشون سنگینه .... 

کاش کمک کنیم تا درد بی پولی بهشون فشار نیاره 

بچه ها شما هم میتونید به محک کمک کنید و بهشون در حد توانتون کمک کنید .مثل یه صندوق صدقات بزرگه 

خیریه کمک به بچه های سرطانی 

حالا چطوری کمک کنیم

۱_ کلمه((((محک )))) رو سرچ کنید توی گوگل تا صفحش بالا بیاد و به جایی زده کمک نفدی که کارت به کارت میکنید .

۲_کمک غیرنقدی داوطلبانه میرید و کمکشون میکنید 

۳_از طریق گوشی و کارت عضو شتاب مراحل زیرو میرید :

733#  *

گزینه ی (( احسان ))

بعدش گزینه ی ((محک))

بعدش(( مبلغ  ))

و  ....

من وشما وقتشه به فکر فرشته های کوچولومون باشیم و خانواده هاشون حداقل ما به هم کمک میکنیم ...

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بوووووم

نه ناموسا قفل میکنم که حرفی نشه😖

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2731

عزیزم همه ی مسایل اجتماعی و اقتصادی در ذات خودشون سیاسی هم هستن٬ نمی شه این حوزه ها رو با خط کش از هم جدا کرد.... وگرنه فقط می تونیم از دست خدا و یا بخت و اقبال گله و شکایت کنیم.....

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
2740
من چنتا اخطار خوردم تا حالا

اخطار چرا مگه کمک گناهه😞

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
عزیزم همه ی مسایل اجتماعی و اقتصادی در ذات خودشون سیاسی هم هستن٬ نمی شه این حوزه ها رو با خط کش از ه ...

ترجیح میدم سیاسی نشه .چون فقط به نفع بچه ها زدم و نه هیچ قصد سیاسی

😢😢😢بمیرم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بمیرم براشون.  کمک کردم و می کنم. وظیفه ی هر کسی که دستش به دهنش می رسه اینه که کمک کنه. رنج جسمی اونا براشون کافیه.حداقل تا جایی که می تونیم بار مادی قضیه رو کم کنیم.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

بچه عا اگه سوالی ندارید من قفلش کنم دیگه ببخشید وسط حرفتون