2737
2734

خانوما من 6 هفته هست که باردارم ولی دریغ از علائم بارداری اصلآ انگار نه انگار فقط یه کوچولو سینه هام سنگین شدن. خطرناکه؟نکنه پوچ هست بارداریم؟

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

طبیعیه . همه که قرار نیست کلی علایم داشته باشن . اگه ویار داشته باشی از هفته ۶ یا ۷ به بعده

خدایا محتاجیم،ای مهربان ما را به حال خود رها مکن. خدا جونم ازت میخام تو سال ۹۹ ارامش داشته باشم☺ .خدا جونم ممنون که ما رو به مرادمون رسوندی😙. خدا جونم مراقب دخترم و شوهرم باش و تنهامون نذار. خدا جونم ازت میخام که به همه زن و شوهرا نی نی بدی☺ خدا جونم یه کاری کن زودتر این ویروس کرونا تو کل دنیا از بین بره و هیچ وقت بر نگرده. خدایا شکرت بابت همه چی🤗. خدایا خیلی دوست دارم 😇😘😗😙😚😍😍
این فکرا چیه اخه جتما ک نمباید علایمت الان بیاد تازه یه ماهته بزار بری ۲ماهه سرگیجه هات شروع میشه

نمیدونم چرا همش اینطوری فکر می کنم شاید به خاطر 3تا سقط قبلیم باشه خیلی می ترسم.

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
من ۲۱هفتم الان یکم شکمم بزرگ شده احساس بارداری میکنم،وگرنه هیچ علائمی نداشتم،،،میگن کسی که علائمی ند ...

نه به این چیزا نیست من بچه م پسره همه علائمی هم داشتم 😂

هوا خواه توام جانا💜 و میدانم که میدانی..
2706