2737
2734
عنوان

بی بی چک روز 21نشون نمیده نه؟؟؟؟

182 بازدید | 24 پست

میدونم سوالم تکراریه اصلا جوابشم میدونم اما کلافه ام چکار کنم...اون موقع ها ک قصد بارداری نداشتم هنش تاپیکای این مدلی میدیدم تو دلم میگفتم عهههه پس چرا این خانوما اینجورین خب ی کم صب کن پریود نشدی میری بی بی چک میخری یا ازمایش میدی...اما الان خودم کلافه هام من ک برا کنکور هم استرس نداشتم الان استرس گرفتم ک ایا پریود میشم یا نه حالا نه کسی بهم فشهر میاره نه کسی میپرسه اصلا کسی در جریا ن نیس ک هفت ماهی هست در حال اقدامیم ولی نمیدونم این انتظار و بااتکلیفی تا کی ادامه داره😢😢😢

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تعداد كمي ديدم اينجا گفتن زود نشون داده، ولي من هيچوقت بي بي چك نميزارم

منم فقط ی بلر ی روز زودتر گذاشتم ک منفی بود فرداشم پری اومد😕😕😕

2740
زود نزن ادم خودش اذیت میشه صب کن من چند ماه با این بی بی ها اینقد خودم اذیت کردم این ماه ۲۱ موعدمه ن ...

اذیتم گفتی رفت بلاتکلیفی ادمو دیوونه میکنه

عزيزم اگر روز دقيق تخمك گذاريت و بدوني دقيق ١٠روز بعدش بيبيچك نشون ميده ماله من دقيقا بعد از ١٠روز ي ...

من امروز زدم‌قبل موعودمه.منفی شد .یعنی امیدی نیست؟😔

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
زود نزن ادم خودش اذیت میشه صب کن من چند ماه با این بی بی ها اینقد خودم اذیت کردم این ماه ۲۱ موعدمه ن ...

اگه ازکیت استفاده نکردی پس چه جوری متوجه میشی که تاریخ تخمک گذاری چه زمانی هست؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
عزيزم اگر روز دقيق تخمك گذاريت و بدوني دقيق ١٠روز بعدش بيبيچك نشون ميده ماله من دقيقا بعد از ١٠روز ي ...

یعی فرض14تخمک گذاری باشه24باید نشون بده؟؟ممنون پس س روز دیگه هم صبر میکنم