2733
2734
عنوان

بنظرتون برم آزمایش خون بدم😍

257 بازدید | 20 پست

۳ماه پیش سقط ۶هفته داشتم بعداز۲سال اقدام.ماه قبل چندباراقدام داشتم وقراربوددیروزپریودشم ولی نشدوچندروزه تکررادراردارم ودل دردگاهی.بنظرتون برم آزمایش خون یاهنوز زوده؟؟؟

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی بی چک نشون میده؟زودنیست؟

معمولا میگن بعد تاخیر نشون میده ولی من سه روز قبل پریودم مثبت شد بستگی داره لقاح کی انجام شده باشه اگه زود باشه نشون میده

حالا بزن اگه منفی شد نا امید نشو چون ممکنه چند روز دیگ مثبت شه

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
معمولا میگن بعد تاخیر نشون میده ولی من سه روز قبل پریودم مثبت شد بستگی داره لقاح کی انجام شده باشه ا ...

آزدادی یابی بی چک؟

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    
2738
اره فقط میترسم زودباشه نشون نده.مرسی گلم ازراهنماییت

قربونت خون  7روز بعد از لقاح نشون میده ادرار ک برا بی بی چک استفاده میشه 14 روز بعد از لقاح نشون میده 

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
وای منم دلم بچه میخواد اینقد راز و نیاز میکنم که ای وی اف اولم بگیره نی نی دارشم

انشالاک میشی گلم.خداخودش دامن همه منتظراروسبزکنه   

قربونت خون  7روز بعد از لقاح نشون میده ادرار ک برا بی بی چک استفاده میشه 14 روز بعد از لقاح نشو ...

وای پس فردامیرم حتما  مرسی  

2706