2737
2739
عنوان

راه حل برای پرپشتی موی کودک

32607 بازدید | 25 پست

سلام عزیزان.به نظر شما و همچنین تجربه شما بهترین راه واسه پرپشتی و افزایش رشد موی کودک ۴ ساله چیه؟

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن کرچک و سیاهدانه خیلی خوبه

اینارو به کف سر ماساژ بدم یا همینجوری بمالم به سرش؟

شما نتیجه گرفتین؟

2731
2738
اینارو به کف سر ماساژ بدم یا همینجوری بمالم به سرش؟ شما نتیجه گرفتین؟

به روش بنماری یه کوچولو گرمش کن بعد بزن روی سرش کلاه رنگ بزار و بزار شب تا صبح بمونه

هرکدوم جدا باید بزنی ها

من نه ولی خیلی ها گفتن و تعریفشونو زیاد شنیدم

اعتقادات هرکسی مثل مسواکه😐خواهشا تو حلقه بقیه نکنین😑
روغن زیتون شب بزار رو موهاش صبح بشور عالیه  من واسه دخترم امتحان کردم هم پر پشت و براق  م ...

وای مرسی

به روش بنماری یه کوچولو گرمش کن بعد بزن روی سرش کلاه رنگ بزار و بزار شب تا صبح بمونه هرکدوم جدا بای ...

مرسی عزیزم

دختر من که اصلا هیچی مو نداشت الانم که بیست ماهششه هنوز کنار گوشاش از بس مو نداره پوست سرش دیده میشه نه تنها موهاش کم پشته رشد هم نداره.خیلی تو نت گشتم توشته بود روغن بنفشه پایه ی زیتون اوایل میزدم ولی گرونه نمیصرفه چون باید هر شب میزدی 10تومن یه هفته ای تموم میشد البته شاید برا شما گرون نباشه 

به سرشم گل خطمی جای شامپو بزن.من میزدم تا 9ماهگیش ولی چند کقته اصلا حوصله نداشتم چون باید پودرش ونم تو ابجوش بزاری و صاف کنی با یه حوراب نازک باهاش سر را بشوزی که من کلا چند وقته برا اینکارا تنبیلی میکنم شما انجان بده ان شاالله موثرهپ

2706