2737
2739

من دیدم از کانال دان کردم

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

بنظرم دان نکن ارزش دیدن نداره زیاد خوب نیست

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای افتضاح بود افتضاح  یعنی واقعا ارزش نداره ادم وقتشو تلف کنه

خصوصا اون وحید خیلی حال بهم زن بود قیافش حرف زدنش اوووق

2738
بنظرم دان نکن ارزش دیدن نداره زیاد خوب نیست

وا پس اینهمه سرو صدا کردمن فکرکردم قشنگه.فیلم قشنگ چی دیدید؟

تاخدابنده نواز است به خلقش چه نیاز...میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم...
چجوریه؟ارزش دیدن داره؟کانالشو برام میفرستی

دان نکن خوب نیست حوصله بهم زنه

فيلم فوق العاده اي هست يه فيلم با موضوع سياسي و اجتماعي كه علارغم سانسور هاي زياد ولي ميشه نيت فيلم رو بكشي بيرون . البته فيلم مربوط به زمان وقايع ٨٨ هست ولي الان مجوز گرفته.

2706