2737
2734
عنوان

سیسمونی

3142 بازدید | 7 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1962464/یه-سیسمونی-بینظیر-با-قیمت-های-باورنکردنی-برای-ناز-گل-ها-ی-شما

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام برای خرید سیسمونی از ترکیه میتونید با سایت استانبول شاپ توی ترکیه آشنا بشید

بزرگترین آنلاین شاپ ترکیه هستش به نظر من که توی ایران هم تاییدیه دارن

من ازشون تمام سیسمونی بچم رو گرفتم خیلی خوب بودن زیر یک ماه کل اتاق بچم رو در خونه بهم تحویل دادن

پیش هرکی میخوای ایمپلنت کنی حتما قبلش تحقیق کن. خاله ی من بنده خدا سه سال سر ایمپلنت دندونش اذیت شد. یبار انجام داد 4 ماه بعدش کلا از پایه درومد. مجدد رفت پیش یکی دیگه کلی پول داد دوباره ایمپلنت کرد این دفعه عفونت کرد چون جنسش خوب نبوده.الان پیش دکتر امیر ایزدی انجام میده خیلی کارشون خوبه و راضیه همه دندوناشم براش درست کرده هر کدوم مشکل داشته 

البته بستگی به دکترت هم داره من پیش دکتر امیر ایزدی انجام دادم البته برای زیبایی که میدونستم بیمه قبول نمیکنه ولی فکر کنم ایشون تو بضی موارد خاص با بیمه قرار داد دارن باید بپرسی ازشون ولی خیلی دکتر خوب و منصفین

2738