2737
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126542 بازدید | 2986 پست
کاملا موافقم همین مرکزی که من رفتم دو بار اول دو تا از آشنا و اقوام رفتن و نتیجه گرفتن....من فقط نمی ...

ببین اگه مثبت میشدی بعد خدایی نکرده میدیدی قلبش نشده یا به هر دلیلی از دستش میدادی خیلی خیلی سخت تر بود ...بگو خدایا راضیم به رضات پس تو هم سوپرایزم کن...اوووف میدونم سخته ولی چه میشه کرد 

اصلا اصلا به مرکز نیست من یکی 3 تا از بهترین مراکز ایران مثل یزد با افلاطونی میکرو کردم و راضی نبودم ...

کاش میشد بی خیال شدی.شدیم کسی که تو دریا داره غرق میشه و شنا بلد نیست و فقط دست و پا میزنه بیخیال هم بشیم غرق میشیم. ...من قبل انتقال میگفتم هرجوریه انتقال بدم منفی شد تا چند ماه دنبالش نمیرم ولی الان فکرم چه خاکی به سرم بریزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اگه مثبت میشدی بعد خدایی نکرده میدیدی قلبش نشده یا به هر دلیلی از دستش میدادی خیلی خیلی سخت تر ...

آره سقط دیگه خیلی بده ولی اینکه برا ما اصلا تا چند روز هم رشد نمیکنه نگران کننده هست...ولی خب هرچی خدا بخواد

کاش میشد بی خیال شدی.شدیم کسی که تو دریا داره غرق میشه و شنا بلد نیست و فقط دست و پا میزنه بیخیال هم ...

الان اصلا به ادامه درمان فعلا نمیخواد فکر کنی ....دکتر من گفت جنیناتو پی جی دی کن ولی مال من 3 تان شاید قبول نکنن  شما بیشتره  ...چند وقت دیگه با این روش انتقال بده

2728
2738
سلام عزیزم خیلی متاسفم انشالله دفعه ی بد حتما جوابت مثبت میشه به امید خدا...شما تحت نظر دکتر عشوری م ...

بله گلم دکتر عشوری گفت نمی دونم برات چیکار کنم دیگه منم رفتم ابن سینا درمانو ادامه بدم

عزيزم ممنونم كه دركم ميكني😪 جديدا خيلي زود عصبي ميشم بعد هم زود پشيمون ايشالله كه اين روزها ميگذر ...

سلام عزیزم من زمستون پیش دکترشرکت نوبت زدم ۷مردادنوبتمه.ببینم چی بهم میگه.

آزمایش تانل شوهرمم گرفتیم تانلش۱۲ بود.dfi18بود.hds14.

که گفتن تانلش خوبه ولی اون دوتایکم پایینن که بهش برای۳ماه دارودادن ک بعدش دوباره آزمایش بده ببینیم چی میگن