2733
2739
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126529 بازدید | 2986 پست
سقط داشتم دکتر اراسته تو ابن سینا

چندتا امپول همسرتون زد عزيزم

كلا چند روز طول كشيد؟

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
تو رویان کلا به  dfi زیاد توجه نمیکنن دکتر حبیبی هم که تو رویان این ازمایش رو مینویسه داره کاره ...

به نظرم اونایی که مشکل dfi ندارن (مثلا مشکل تعداد و تحرک اسپرم با تنبلی تخمدان و مشکل لوله و ....)هرجا برن نهایت بار دوم سوم جواب میگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶ساله چشم انتظار هستم کلی سختی و درد رو تحمل کردم شاید روزی نتیجه بگیریم ولی چه فایده آخرش هم رویان هم جنتی بهم گفتن جنین اهدایی.چند روز پیش با دکتر

طرازی ویزیت شدم بهم گفت همه ی راه هارو امتحان کردی نشده اگه دوباره پانکچر کنی ممکنه ۳بارمنفی الان تبدیل بشه به ۴ ۵ ۶... منفی گفت چون هر بار تخمدانت سوزن میخوره احتمال داره در آینده مبتلا به س ر ط ا ن تخمدان بشی و چون ذخیرت هم کمه اگه باز پانکچر بشی احتمال داره تو سن پایین یائسگی زودرس بگیری که کلی مشکلات برات ایجاد میکنه خلاصه این که کلا ناامیدم کرد گفت نظر من هم جنین اهدایی هست .خیلی حالم بده کارم فقط شده گریه.برام دعا کنید.ان شاالله هیچ زنی در حسرت مادررررررر شدن نباشه .امیدوارم روزی همه ی بچه های این تاپیک به مراد دلشون برسن و مادررررررر بشن.

2731
۶ساله چشم انتظار هستم کلی سختی و درد رو تحمل کردم شاید روزی نتیجه بگیریم ولی چه فایده آخرش هم رویان ...

عزیزم الهی خدا بهت نظر کنه

من و‌همسرمم هر دو‌مشکل داریم٫ اوایل که فهمیدم کلی شوک بودم اما الان با خودم خیلی فکر کردم که من تا چه حد بچه میخوام؟

انشالله به حق علی خدا بهت بده اما اگر خدای نکرده هم نشد به جنین فکر کن٫مهم اینه تو وجود تو رشد میکنه

۶ساله چشم انتظار هستم کلی سختی و درد رو تحمل کردم شاید روزی نتیجه بگیریم ولی چه فایده آخرش هم رویان ...

مشکل همسرتون بجز dfi بالا چیه؟تحرک و مورفولوژی چنده؟دکتر زنان من هم بهم گفت یا اسپرم اهدایی یا جنین اهدایی بگیر گفت الکی ریسک نکن.

2740
ببخشید گفتی پیش جنتی هم رفتی حواسم نبود...شرایط کاملا شبیه منه منم دقیقا ۷ساله این وضعییت رو دارم.

با جنتی هم چند باری ویزیت شدیم مکمل و امپول داد ولی هیچ نتیجه ای نداشت گفت برید اهدایی ولی با اصرار خودمون رفتیم تو سیکل گفت تسه انجام بدید این کاررو هم کردیم ولی بی نتیجه بود.

عزیزم چقدر سخته کاش اوناییکه با dfi بالا نتیجه گرفتن میومدن امیدواری میدادن

راستی شما آمپول دکتر جنتی هم زدی 

Dfi  چنده کلا؟یادم رفته😥

چندبار پانکچر شدی؟

عزیزم چقدر سخته کاش اوناییکه با dfi بالا نتیجه گرفتن میومدن امیدواری میدادن راستی شما آمپول دکتر جن ...

جدیدا dfi نداده ولی طبق قبلی ها و مدارکی که داشتم این نظر رو داد.آخرین بار ۸۷بود.با ذخیره ی ۱.۸ تا الان ۳بار  پانکچر کردم وقتی دید با اهدایی مخالف هستیم هم برای خودم هم همسرم کلی مکمل نوشت و آزمایش .ولی گفت به نظر من فقط وقت تلف کردن هست هم پولت از بین میره هم جونت ولی تصمیم با خودته.😔😔😔

جدیدا dfi نداده ولی طبق قبلی ها و مدارکی که داشتم این نظر رو داد.آخرین بار ۸۷بود.با ذخیره ی ۱.۸ تا ا ...

شما میدونین هزینه ی جنین اهدایی چقدره؟شوهر منم مخالفه باید راضیش کنم😔

2706