2733
2739
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126543 بازدید | 2986 پست
نپرسیدی چه دارویی بهشون داده بوده؟ اونایی که با میکرو باردار شدن کجا و با چه روشی شدن؟

پرسیدم گلم ..گفت تو تابستون میرفته پیشش ..اونم میکرو کرده بود بعد گفت نسخه رو پیدا کنم میزارم گروه

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب نداد؟؟

چرا عزیزم گفت سینال اف ..ال کارنیتین.کیوتن.سلنیوم البته اون چون مشکل تعداد و تحرکم داشته چندتا دهروی دیگه هم واسه اونا گفت داده

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2731
عزیزم بیا خبر از حالت بده ...در چه حالی ؟

راستی عزیزم فکر کنم شما معلمی؟خواستم ببینم خانه معلم برا اسکان چجوریه؟ اگه آشنا مون معلم باشه کارتش بده میشه استفاده کرد یا باید خودش باشه؟

راستی عزیزم فکر کنم شما معلمی؟خواستم ببینم خانه معلم برا اسکان چجوریه؟ اگه آشنا مون معلم باشه کارتش ...

نه نیستم . ... ما هر شهری رفتیم کلی پول هتل دادیم....الانم انقدر هزینه ها بالاست فکر نکنم دیگه دنیال کنم  شاید بعدا فقط اون 2 تا فریز اگه پرسیدم و گفتن کیفیت بالایی دارن انتقال بدم بالا هم نبود نمیدم 

نه نیستم . ... ما هر شهری رفتیم کلی پول هتل دادیم....الانم انقدر هزینه ها بالاست فکر نکنم دیگه دنیال ...

😔😔😔آره هزینه بالاست ماهم که کارمندیم بهمون جا ندادن گفتن اسفند برا تعمیراته

من فردا باید تهران باشم 5 روزه ال دی قطع کردم ولی کامل پریود نشدم لکه بینی دارم میترسم فردا بگه برو وقتی کامل پریود شدی و دیواره رحم نازک شد بیا 

ولی گفت در هر صورت 29ام بیا سونو

نه نیستم . ... ما هر شهری رفتیم کلی پول هتل دادیم....الانم انقدر هزینه ها بالاست فکر نکنم دیگه دنیال ...

یکی گفت خرداد  مدرسه ها تموم شد میخوام انتقال بدم فکر کردم معلمه و فکر کردم شماگفتی😐

2740
عزیزم بیا خبر از حالت بده ...در چه حالی ؟

سلام عزيزم مرسي از اين كه جوياي احوالمي😞

من خود به خود سقط كردم😞😞

همسرم رفت پيش دكترش و دكترش گفته احتمال اينكه سقط به خاطر تانل باشه خيلي كمه

گفته احتياج به كاريوتايپ نيست،گاهي كاريوتايپ سالمه ولي جنين مشكل ژنتيك داره. و الان سه تا سقط زياد

و بهتره كه PGDكنيد كه از سلامتش مطمئن باشيد

منو همسرم تصميم گرفتيم در هر صورت كاريوتايپ بديم 

الان كه نزديكه عيد و نميتونم برم ميكرو چون اختمالا اخر اسفند دوباره پريود شم

براي بعد از عيد كه پريود شدم ميخوام برم ميكرو و پي جي دي كنم اگه كاريوتايپمون سالم باشه

فقط بديِ ميكرو اينه كه اگه هم فروردين برم 

انتقال دو ماه بعدش ميشه اكثرا

من و همسرم فقط يك بار  امتحان ميكنيم و خودمونو ميسپاريم به خدا هرچي خودش بخواد

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
سلام عزيزم مرسي از اين كه جوياي احوالمي😞 من خود به خود سقط كردم😞😞 همسرم رفت پيش دكترش و دكترش گ ...

به نظر منم نیاز به کاریوتایپ نیست من دیدم هر کی داده جوابش خوب یوده ولی مثل ما برای اینکه خیالت راحت بشه بده ... بهترین کار همون نیکرو با پی حی دی هستش منن اگه جنینای فریزم کیفیتشون خوب بود پی جی دی میکنم البته باید اول نظر جنین شناسو بپرسم 

به نظر منم نیاز به کاریوتایپ نیست من دیدم هر کی داده جوابش خوب یوده ولی مثل ما برای اینکه خیالت راحت ...

كاريوتايپ بدم خيالم راحتتره

ولي پي جي دي به نظرم بهترين كاره

به نظرم هزينه اش شش ميليون اصفهان

يه بار يه دختره اومده بود ميپرسيد

ولي واقعا راهه اخر اخره

ديگه نشد ادامه نميدم

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
كاريوتايپ بدم خيالم راحتتره ولي پي جي دي به نظرم بهترين كاره به نظرم هزينه اش شش ميليون اصفها ...

همینجور میبینم تاپیک میزنن و میگن تصمیم گرفتیم به خاطر شرایط بد زندگی و اوضاع خراب اینن روزا بچه دار نشیم اصلا ....ما هم تا الان خیلی تلاش کردیم بعد از اینم کارایی مثل همین قرصا که همسرامون میخورن یا همین پی جی دی اگه شرایطش بود  رو انجام میدیم  ولی من یکی دیگه بیشتر از این فکر نکنم بتونم ادامه بدم دیگه خواست خدا بخواد میده 

همینجور میبینم تاپیک میزنن و میگن تصمیم گرفتیم به خاطر شرایط بد زندگی و اوضاع خراب اینن روزا بچه دار ...

من با همسرم تصميم گرفتيم كاريوتايپ بديم

بعد از عيد ايشالله ميكرو با پي جي دي

خدايي نكرده زبونم لال نشد

اهدايي و تمام