2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 127705 بازدید | 2986 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون عزیزم

سحري شصت هفت

شما همون بودي كه مثل من سه بار سقط داشتي؟؟؟

امروز همسرم رفته بود پيش عباسي 

بهش گفته بود بايدpgdكني😞😞😞😞

اول گفته جواب ازمايشت خوبه بد نيست بعد گفته خانمم دوباره داره سقط ميكنه

گفته جواب ازمايشت خيلي هم خوب نيست

و به نظرم اي وي اف با پي جي دي كن

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
سحري شصت هفت شما همون بودي كه مثل من سه بار سقط داشتي؟؟؟ امروز همسرم رفته بود پيش عباسي  ...

پي جي دي چيه؟

دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم

واي اول اسفند شوهرم تكرار دي اف اي داره استرس دارم

دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
جنینارو از لحاظ کروموزومی بررسی میکنن که مشکلی نداشته باشه

اها همون بيوپسي جنينه

وقتي تعداد جنين بالا باشه بهتره چون ممكنه جنين از بين بره چندتاش

شما تو سيكل ميكرويي دكتر نگفت با اين dfiجواب ميگيرين ايشالله يا نه كلا نظرشون چي شد؟؟

سلام عزیزم ..ببین دی اف ای شما خیلی هم بالا نیست من تو گروه سقط مکررم چند نفر با دی اف ای بالای 20 همه باردارن ..یکی هم دی اف ای شوهرش 60 بوده گفت با دارو پیش جنتی اومده 5 ..من خیلی امیدوار شدم

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
سلام عزیزم ..ببین دی اف ای شما خیلی هم بالا نیست من تو گروه سقط مکررم چند نفر با دی اف ای بالای 20 ه ...

نپرسیدی چه دارویی بهشون داده بوده؟ اونایی که با میکرو باردار شدن کجا و با چه روشی شدن؟

2706