2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126676 بازدید | 2986 پست

خدا فقط شاهد و ناظر كه همسرم چقدر مرد خوبي  هميشه خانوادم بهم ميگن كاش بچه ات شبيه همسرت بشه 

هنوز نميدونن به چه مشكلي برخورديم

الهي بميرم و نبينم كه اهدايي بگيريم نگاي قيافه اش ميكنم هر دفعه تو دلم اشوب ميشه چقدر دوست دارم يه بچه عين عين همسرم داشته باشم

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

من ۳۰ سالمه.شش ساله درگیر این موضوع هستیم دیگه داغون شدیم هردومون.همسر منم آدم خیلی خوبیه.به خانواده ی خودم اصلا نگفتم مشکل از همسرمه.دیشب بیچاره تا صبح گریه کرده دلم براش کباب شد.نمیدونم باید چیکار کنیم.واقعا تو حکمت خدا موندم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش یه راه حلی پیدا میشد قلبم درد گرفته از اینهمه غم و غصه.

عزيزم خدايي نكرده خيلي ها سرطان ميگيرن و هيچ اميدي ديگه به زنده موندنشون نيست

حالا بازم براي اين موضوع اسپرم اهدايي ،جنين اهدايي ،سرپرستي گرفتن يه بچه هست

انقدر زندگي را به خودتون سخت نكنين

من انقدر خودم سر اين موضوع افسرده شدم و داغون اما اگه نشه ديگه چاره چيه 

مگه ما چند سال ديگه زنده ايم،اگه خيلي اميدوارانه فكر كنيم نصف راهو رفتيم

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2728
همسر منم جواب dfi رو گرفت۴۷ بود😭

چند بوده شده 47

خیلی خیلی ناراحت شدم   ....

چیکار کنیم  چه بدبختی کاش مشکل خودمون بود قابل حلتر بود 

من از اهدایی از این میترسم آینده شوهرم بگه بچه من نیس و حسی نباشه😭😭😭😭

😞😞😞 اگه مشكل محرميت با خانواده همسرِ، كه ادم نهايتا دوازده  سيزده سال ديگه بهشون ميگه كه ك ...

اینکار رو که بقیه بگیم عمرا  چه کاریه این صیغه  میخواد چیکار کنه مثلا

مشکل محرمیت مشکل خاصی نیس

مشکل دیدگاه شوهره که یه وقت نزنه زیرش😡😡

خوب اگر كسي مذهبي باشه شايد همين محرميت خيلي مهم باشه

اما اگر بحث اين باشه كه شوهر بزنه زيرش،وقتي كسي بخواد اهدايي بگيره از شوهرش امضا ميگيرن كه رضايت كامل داشته و اينكارو كرده و قانوناي خاص خودشو داره

و اينكه ااگر ادم بخواد جنين اهدايي هم بگيره ،هيچ فرقي نميكنه اگه شوهر ناتو باشه اون موقع هم ميتونه بزنه زيرش

بعد اينكه اگه واقعا مشكل قابل حل نباشه خوب چيكار ميشه ،چقدر از عمر ادم بايد صرف گريه و ناراحتي بشه

ادم بايد واقعا طرفشو ببينه و قدم برداره 

من نميفهمم اين مردايي كه ميگن من خودم بچه دار نميشم تو هم به  خاطر من بسوزو بساز

2740
خوب اگر كسي مذهبي باشه شايد همين محرميت خيلي مهم باشه اما اگر بحث اين باشه كه شوهر بزنه زيرش،وقتي ك ...

خب اگه مذهبی باشه نهایت جنین اهدایی میگیره نه اسپرم اهدایی 

ما خیلی مذهبی نیستیم ولی اسم اسپرم اهدایی میشنوم یه جوری میشم بنظرم جنین اهدایی بهتره

چند بوده شده 47 خیلی خیلی ناراحت شدم   .... چیکار کنیم  چه بدبختی کاش مشکل خودمون بود ...

برای اولین بار این ازمایش رو داد که ۴۷ بود دکتر گفت الکی هزینه نکن ای وی اف با این شرایط اصلا نمیگیره 

من راجع به اين موضوع با شوهرم حرف زدم ميگه اگه كارمون به اهدايي بكشه

مگه ديونه ام جنين اهدايي بگيرم وقتي از تو باشه احساسم بهتره

تازه اونجوري اصلا ممكنه شبيه نباشه پوستش قدش.....

من راجع به اين موضوع با شوهرم حرف زدم ميگه اگه كارمون به اهدايي بكشه مگه ديونه ام جنين اهدايي بگيرم ...

خیلی خوبه که همسرتون باهاتون همکاری میکنه تو این زمینه...امیدوارم اصلا کارتون به اونجا نکشه عدد تانل شما خیلی هم بالا نیس

جنين اصلا معلوم نيست مال كيه

و اصلا شبيه نيست

ولي اسپرم اهدايي 

عكس اهدا كننده را با مشخصاتش بعضي از دكترا نشون ميدن

و حتي گروه خوني

2706