2737
2739
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126466 بازدید | 2986 پست
الما جان این همه نفاوت از چیه  ...ابنسینا شوهرم دی دگاف ای ۲۷ بود باامپول سینال اف شد ۱۷   ...

نمیدونم

متاسفانه مشکل ما جدیده و هموند کترا هم اطلاعات درستی ندارن چه برسه به ما😢

سلام به همگی ، من مدت هاست از مطالب نی نی سایت استفاده می‌کنم ، ولی اولین باره اینجا مطلب میذارم ، خودم پلی کیستیک هستم و همسرم هم تحرک و هم تعداد و هم مورفو مشکل داره ، دوبار  میکرو کردم ، بار اول  دقیقا یک سال پیش دو تا جنین یکی کیفیتعالی گرید a  و دومی گرید b  تشکیل شد ، باوجود اینکه ۱۷ تا تخمگ داشتم فقط ۶ تاش فرتیلایز شد و از اونا دوتا  به مرحله بلاست رسیدن ،  دکترم اعتقاد داشت همه چی عالیه و این تعداد جنین تو امریکای شمالی طبیعیه ( من ایران زندگی نمیکنم ) انتقال اولم منفی و دومیشم حاملگی شیمیایی بود ، یعنی بتای خیلی خیلی پایین که دیگه بالا نیومد ،  چند ماه بعد دوباره ای وی اف کردم که بیست و پنج تا تخمک داشتم که البته فقط ۱۲ تاش بالغ بود که کلا سه تا جنین شد که هیچ کدوم به بلاست نرسیدن و روز سوم یکی رو انتقال دادن ( اینجا دو تا انتقال نمیدن)  البته اون یدونه به گفته دکترم مولار بود و خیلی قوی بود ، که باز هم نتیجه منفی شد بعد کلینیکم رو عوض کردم واونا تست دی آن ای اسپرم رو پیشنهاد دادن ، بعد از سه ماه امروز جواب اومد ، دی اف ای ۲۵ و تانل ۵۲ ، نمیدونم چرا تانل انقدر نسبت به دی اف ای بالا ست ؟؟؟ دکتر گفتش که باید روش  TESA یعنی نمونه برداری از بیضه انجام بشه واسه میکرو بعدی و گفت ۱۰۰ درصد نیست ولی احتمال اینکه اسپرم سالم تر پیدا کنن زیاده ، بعدش هم نتیجه تحقیقاتشون و روی ۱۲۵ نفر بیمار تو سال ۲۰۱۸ نشونم داد که تو کسایی که نمونه از بیضه گرفته بودن  نرخ تولد سالم دوبرابر بالاتر بود ، نمیدونم چرا دکترای ایران این روش و قبول ندارن ، درمورد سینال اف پرسیدم گفت فقط تعداد و زیاد میگه و روی دی آن ای تاثیر نداره و در ضمن اینجا خیلی گرونه و ارزش نداره  ، اینجا به سختی دارو میدن هزینه ای وی اف هم خیلی بالاست ، خیلی ناامید و خسته ام به همه رنج ها و سختی ها دوری و تنهایی و مشکلات و سختی های زندگی خارج از ایران رو هم اضافه کنید ، برام دعا کنید ، امیدوارم هممون زودتر بچه های سالم و خوشگلمون رو بغل کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی ، من مدت هاست از مطالب نی نی سایت استفاده می‌کنم ، ولی اولین باره اینجا مطلب میذارم ، خ ...

سلام عزیزم،پیامت رو خوندم،ما همه اینجا با هم همدردیم،میدونم چه حسی داره،بنظر من انتظار بچه از هر سختی سخت تره،شما و همسرت چند سالتونه عزیزم؟بعد چند وقت اقدام رفتین سراغ میکرو؟

سلام عزیزم،پیامت رو خوندم،ما همه اینجا با هم همدردیم،میدونم چه حسی داره،بنظر من انتظار بچه از هر سخت ...

مرسی ، اره واقعا ، نمیخوام ناشکری کنم همش بخودم میگم دور از جون بیماری نیست که ، داریم برای یه چیز خوب و مثبت سختی و انتشار می‌کشیم ولی واقعا خیلی روزای سختیه ، من ۳۴ سالمه همسرم ۳۵ بعد از دو سال آزمایش اسپرم دادیم وتازه متوجه شدیم همسرم مشکل داره :( 

2728
عزیزم نمیتونی بیای ایران میکرو کنی؟

نه اینجا سر کار میرم  باید حداقل دو ماه مرخصی بگیرم که نمیشه ، اونو گذاشتم تیر آخر خدایی نکرده ، فعلا کلینیکم رو عوض کردم یه جایی مثل رویان ایرانه و یه تیم هستند ، دکتره هم یه نکاتی رو متوجه شد که تاحالا کسی نگفته بود مثله همسن دی آن ای و اینکه واسم هیستروسکوپی انجام داد و متوجه شد که یسری التهاب تو رحمم هست که نمونه برداری کرد و قراره جوابش هفته دیگه بیاد، به خاطر این فعلا اینجا ادامه میدم ببینم چی میشه 

نه اینجا سر کار میرم  باید حداقل دو ماه مرخصی بگیرم که نمیشه ، اونو گذاشتم تیر آخر خدایی نکرده ...

کسی تاحالا تجربه التهاب رحم داشته ؟ دکتر قبلی هم متوجه شد البته بدون هیستذوسکوپی و فقط نمونه برداری کرد و دو ماه انتی بیوتیک خوردم گفت احتمالا عفونته و با انتی بیوتیک صددرصد درمان شده ، که خدا ازش نگذره هنوز از بین نرفته ، خودم تو مونیتور دیدم این سری تو هیستروسکوپی ، نقطه های قرمز تو رحمم بود ؟ کسی تاحالا تجربه مشابه داشته ؟ 

سلام به همگی ، من مدت هاست از مطالب نی نی سایت استفاده می‌کنم ، ولی اولین باره اینجا مطلب میذارم ، خ ...

سلام عزیزم.ماهمه باهم همدرد هستیم و کاملا همدیگرو درک میکنیم فقط تو همین نی نی سایت و بادوستان مجازی میتونیم دردودل کنیم فقط کسی که انتظار کشیده میتونه مارو درک کنه برای بقیه این همه تلاش و سختی و غصه خوردن ما هیچ معنایی نداره.انشاالله این بار تو این کلینیک جدید نتیجه بگیرید وخیلی زود مادر بشی و از تنهایی دربیای.من رویان میرم اونجا هم دکتر به ما گفت وقتی تسه انجام میدید بهترین و سالم ترین اسپرم ها جدا میشه و با وجود تسه ازمایش دی اف ای هیچ معنایی نداره.من هم همسرم تسه انجام داد ولی بازهم سر تمام اسپرم ها گرد بود 😔😔

2740
سلام عزیزم.ماهمه باهم همدرد هستیم و کاملا همدیگرو درک میکنیم فقط تو همین نی نی سایت و بادوستان مجازی ...

مرسی عزیزم تو هم همینطور ایشالا زودتر مامان شی ، اره دکتر منم گفت باید ببینن اسپرم سالم پیدا میشه یا نه ، ایشالا تو هم دفعه دیگه جواب میگیری ، کلا درصد موفقیت ای وی اف تو بهترین حالت ۴۰ درصده ، برای ما که پایین تر هم میاد ، چند بار ای وی اف کردی ؟ بعضی وقتا شانسیه و باید تکرار کرد اگه خدا بخواد با سه تخمک‌و اسپرم هم‌میشه ؟ حالا دکترت چی گفته تو چه مرحله ای هستی ؟ 

مرسی عزیزم تو هم همینطور ایشالا زودتر مامان شی ، اره دکتر منم گفت باید ببینن اسپرم سالم پیدا میشه یا ...

من تاحالا۳بار میکرو کردم.اگه دکتر اجازه بده برای بار ۴ و آخرین بار وارد سیکل بشم.فعلا منتظر جواب دکتر هستم 

من تاحالا۳بار میکرو کردم.اگه دکتر اجازه بده برای بار ۴ و آخرین بار وارد سیکل بشم.فعلا منتظر جواب دکت ...

امیدت به خدا باشه اگه اون بخواد ربطی به این عدد و رقم ها نداره تازه من تو این گروه‌های خارجی هم عضوم اونجا هم خیلی ها میگن دکترشون گفته اصلا هنوز تاثیر دی آن ای کاملا ثابت شده نیست  

امیدت به خدا باشه اگه اون بخواد ربطی به این عدد و رقم ها نداره تازه من تو این گروه‌های خارجی هم عضوم ...

میدونی عزیزم ما دنبال علت سقط هستیم،اگه از dfi نیست پس دلیلش چیه،نظر دکترای اونجا راجع به مورفو چیه؟ممکنه یه اسپزم بتونه با مورفوی خوب وارد تخمک بشه ولی بعد سقط بشه؟

امیدت به خدا باشه اگه اون بخواد ربطی به این عدد و رقم ها نداره تازه من تو این گروه‌های خارجی هم عضوم ...

واقعا  ..من خودمم  یه کم شک دارم که این دی ان ای اینقدر مهممه  ولی دکتر پویان که خارج درس خونده  واسش مهم نبود  ۶ سال این ازمایشو نداد.🥺🥺🥺

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

مورفولوزی شوهرت  چند  ... ولی شوهرمن با سینال اف  اومد پایین  از ۲۷ شد ۱۷  .ولی موقته دیگه 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706