2737
2734
عنوان

آزمایشهای تکمیلی ایمنی وانعقادی(+سی دی مارکر+کاریوتایپ)

| مشاهده متن کامل بحث + 2862 بازدید | 54 پست
نه ماه جان،من هنووز مامان نشدم. وهنوزاندرخم یک کوچه ام! خودت چطوری،فاطمه خانم چطوره ؟دیگه باید بچه ...

ان شاءالله خیلی زود نتیجه بگیری. فاطمه هم خدا رو شکر خوبه. بیشتر از یه ساله رفتم سراغ دومی. تا حالا قسمت نشده. توکل بر خدا

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
ان شاءالله خیلی زود نتیجه بگیری. فاطمه هم خدا رو شکر خوبه. بیشتر از یه ساله رفتم سراغ دومی. تا حالا ...

ان شاالله خداهرچه زودتر،داداش  امیرعلی فاطمه خانم ر برسونه.الهی آمین

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله خداهرچه زودتر،داداش  امیرعلی فاطمه خانم ر برسونه.الهی آمین

ممنون. اسمش هم که گذاشتییی  

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
ممنون. اسمش هم که گذاشتییی    

😂😁😀😍😘😍😘

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2731

سهیلا جون منم میخوام ایمنی انعقادی و کاریوتایپ انجام بدم .کجا انجام بدم همه دکترا قبول دارن مسعود خوبه ؟؟؟

ضمنا حتما باید زنان برامون بنویسه .من رویانم وقتم ۲۴ مرداد گذاشته برا مطب .خیلی دیره .تازه چند روز طول میکشه جواب اماده بشه اخه ۱۹ شهریور سومین پریودیمه بعد انتقال منفی که باید اقدام کنم برا انتقال .

میخوام ازمایشام قبلش اماده باشه و ی چکاپ انجام بدم خیالم راحت شه .دکترا که براشون وقت و هزینه مهم نیس .وگرنه همون اول قبل میکرو اول اینارو باید مینوشتن😐

سهیلا جون منم میخوام ایمنی انعقادی و کاریوتایپ انجام بدم .کجا انجام بدم همه دکترا قبول دارن مسعود خو ...

سلام عزیزم

منم همین کارشمار کردم یعنی تارسیدن نوبت دکترم،آزمایشها ر دادم یه متخصص زنان برام نوشت ورفتم و انجام دادم وباجوابش رفتم دکتر.

باید متخصص بنویسه،متخصص زنان،به نظرم متخصص غدد هم بنویسه قبول میکنن.

من لیست ر از تورک آنا گرفتم وبایه سری دیگه بردم پیش یه متخصص زنان معمولی،گفتم نازایی دارم و دکترم راه دوره. دکترم گفته این آزمایشهار انجام بده باجوابش بیا.گفتم گروه داریم توگروه منشی دکتر می‌ذاره.

خلاصه خیلی دلش سوخت ونوشت...حتی برام عکس رنگی رحم وسونوی سینه هم نوشت.

من انتقال خون تهران سی دی مارکرها ر دادم برای بحث ایمنی....کمتر از۲۵هزارتومن شد.

بیمارستان بقیه الله تهران هم بقیه آزمایشها ردادم که کمتر از ۵۰۰هزارتومن شد البته فقط یه فاکتور که اضافه تراز لیست تورک آنا بود۳۰۰هزارتومن شد و آزاد بود.....واگه این فاکتور نبود ۲۰۰تومن فقط پولشون میشد.

که درنهایت انعقادی بودن معلوم شد

سهیلا جون منم میخوام ایمنی انعقادی و کاریوتایپ انجام بدم .کجا انجام بدم همه دکترا قبول دارن مسعود خو ...

قاصدک جان

ازخدامیخوام قبل انتقال غافلگیرت کنه ودامنت ر به اولادی صالح وسالم سبز کنه.

سهیلا جون اونی که آنا جون برام گذاشته با اونی که یکی از بچه ها برام گذاشته فرق داره .چکار کنم

فردا میرم رویان بنظرت این لیستها رو به اونها نشون بدم یا هر چی اونها نوشتنو انجام بدم ؟؟؟

خیلی گیج شدم نمیدونم چی درسته چی غلط😭

2740
سهیلا جون اونی که آنا جون برام گذاشته با اونی که یکی از بچه ها برام گذاشته فرق داره .چکار کنم فردا ...

لیست آنامفیدومختصره،به نظرم هرچی هم برات نوشتن حتما بالیست آنا چک کن.

من آزمایشهای اضافه ازلیست آنا داشتم.امابعدا به این نتیجه رسیدم که بالیست آنا هم مشکلم رومیشد ونیاز به خرج اضافه نداشت

سهیلا جون اونی که آنا جون برام گذاشته با اونی که یکی از بچه ها برام گذاشته فرق داره .چکار کنم فردا ...

راستی هم دکتر رزاقی هم دکتر طرازی هم دکتر عارفی آزمایشهای بیمارستان بقیه الله ر قبول داشتن.من پیش عرشه این دکترها رفتم.انتقال خون ومسیح ر هم قبول دارن،بیمارستان طالقانی ر هم قبول دارن