2733
2739

من ۲۰ سالمه قدمم ۱۵۰ هستش بعضی مواقع واقعا برا قد کوتاهیم خجالت میکشم البته بیشتر روزا سعی میکنم اعتماد ب نفس داشته باشم ولی بعضی موقع ها واقعا کم میارم شماها اینجوری نیستین ؟؟☹☹☹

خدایا شکرت به خاطر همه چی انشالله همه خانوما چشم ب راهم مامان بشن 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم شماهنوزمیتونی قدت بلدکنی یه بارفیکس بخر صبححح تاشببب از اویزون شو روزی دولیوان شیر بخو اگر برات مقدوره کلاس بسکتبال برو ببین چطووور قدبکشی قدتم الن خوبه ولی خب هنوزمیشه قد کشید همش الکیخ ک میگن تا18سالگی میشه من رفتم دانشگاه چن سانت بلندشدم خاله ام35سالشه اونسرس اومد خونمون قدش کمی بلندترشده بود:||

اونی که ازهمه بیشترمیخنده ازهمه بیشترغم داره...
عزیزم شماهنوزمیتونی قدت بلدکنی یه بارفیکس بخر صبححح تاشببب از اویزون شو روزی دولیوان شیر بخو اگر برا ...

خالت کار خاصی انجام داده برا قدش

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
عزیزم اعتماد به تفس داشته باش منم ۱۵۶ قدم ادما باید یاد بگسرن درباره چیزایی که دست خود ادما نیست نظر ...

خداروشکر قیافه ام زیاد بد نیس قابل تحملم ولی قدم یکم کوتاهه کاش ۱۶۰ بودم لاقل 🙁

خدایا شکرت به خاطر همه چی انشالله همه خانوما چشم ب راهم مامان بشن 😍😍
عزیزم شماهنوزمیتونی قدت بلدکنی یه بارفیکس بخر صبححح تاشببب از اویزون شو روزی دولیوان شیر بخو اگر برا ...

تاجایی که من میدونم از بعد حدود بیست سالگی استخوانهای بلند دیگه نمیتونن رشد کنن ولی ستون فقرات میتونه بلند شه که اونم ورزشای خاصی داره

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
2706