2733
2734

سلام من تو اقدامم ۱۲ روز از موعود پریودیم گذشته روزای اول بی بی چک استفاده کردم همش منفی بود بعد ازاون دردای شدید کمر و دل درد حالت تهوع تکرر ادرار تخمدانامم تیر میکشیدن  اما پریود نمیشدم ۹ روز از پری گذشته بود آز خون دادم ۲ بود و دکتر گفت منفی و قرص داد گفت بخوری پریود میشی استفاده کردم ولی پری نشدم ازاون روزم چندروز گذشته سونو هم همون روز رفتم گفتن تخمدان سمت راست بزرگتره نمیدونم چیکار کنم بنظرتون باردارم یا نه؟؟؟

من چند روز پیش دو مورد تو نی نی سایت خوندم مثل شما بودند که دکتر بهشون آمپول هم داده و بعد مشخص شده باردار بودند.

شما سونو رحمی هم دادید؟چیزی راجع به ضخامت رحم نگفتن؟

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 
من چند روز پیش دو مورد تو نی نی سایت خوندم مثل شما بودند که دکتر بهشون آمپول هم داده و بعد مشخص شده ...

نه سونو رحمی نرفتم ولی دکتر سونو گفت همچی نرماله فقط تخمدان سمت راستتون بزرگتره ولی وقتی جوابو برای متخصص بردم گفت تنبلی تخمدان داری!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام .استارتر جان منم وقتی تو اقدام بودم پریود نشدم حالم خیلی بد بود معده درد شدید حالت تهوع.رفتم ازمایش دادم گفت باردار نیستی قرص و امپول داد.ولی مامانم نذاشت استفاده کنم گفت ممکن باردار باشی ولی پوره جنین تشکیل نشده باش و مشخص نباش و دارو ضرر داره.بعد از دو سه هفته بی بی چک زدم و باردار بودم الانم نینیم جفتم خوابیده☺

2728
من چند روز پیش دو مورد تو نی نی سایت خوندم مثل شما بودند که دکتر بهشون آمپول هم داده و بعد مشخص شده ...

به من گفتن رحمت دوشاخس و زخامتشون هردو ۱۰ ولی دکتر متخصص گفت سونو اشتباه میکنه برای تشخیص رحم دوشاخه معتبر نیس 

سلام .استارتر جان منم وقتی تو اقدام بودم پریود نشدم حالم خیلی بد بود معده درد شدید حالت تهوع.رفتم از ...

وایییی عزیزدلم خداحفظش کنه واسه منم دعا کن خیلی دلم نی نی میخواد 

2738
فدات عزیزم ایشالا که بارداری .فقط عجله نکن اخه توی سه ماه اول دارو اثر میزاره روی مغز جنین

مرسیی عزیزدلم انشالله که باشم نه دیگه دارو نمیخورم 😚

سلام .استارتر جان منم وقتی تو اقدام بودم پریود نشدم حالم خیلی بد بود معده درد شدید حالت تهوع.رفتم از ...

سلام خانمم چن وقت عقب انداختی که متوجه شدی بارداری و ازمایش بتا چن بود 

خدایا خیلی بزرگی 

بچه ها تورو خدا یه چیزی بگین من ترشحم دارم تخمدانامم درد میکنه نفخم دارم هی احساس میکنم ی چیزی ازم میاد مثل پریودی ولی میرم میبینم پریود نشدم 

2706