2737
2734
عنوان

تبلی تخمدان

449 بازدید | 54 پست

سلام 

چند ماه میش رفتم دکتر زنان واسه چکاب گفت تبلی تخمدان دارمیه سری دارو نوشت بعد من دکترم رو عوض کردم دکتر جدیدم واسم سونو شکمی نوشت ببینه کیست دارم یا نه

سونو رو که نشونشون دادم گفتن مشکلی ندارم خدارو شکر حالا نمیدونم منظورش کیست بود یا تنبلی تخمدان

اصلا تنبلی تخمدان با سونو شکمی مشخص میشه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خودم موی زبر دارم و پریوخیلی بی منطم درد پهلو وخیلی ازعلایم ولی ازمایش وسونوم ساام بود ولی مطمعنا ...

من هیچ کدوم از علایم تنبلی تخمدان ندارم نه موی زائد نه اثافه وزن فقط پریودیام نامنظم شده که اونم فکر کنم واسه کنار گذاشتن قرص های یاسمینه

2738
من هیچ کدوم از علایم تنبلی تخمدان ندارم نه موی زائد نه اثافه وزن فقط پریودیام نامنظم شده که اونم فکر ...

برامن قرص نوشته ولی یاسمین نه میگن اینابیخطروگیاهین؟ ن من دارم علایمشو ولی سالم نشون داده

والا واسه من قرص امگا3 یدوفولیک و پروژسترون و متفورمین نوشت 

منم تنبلی دارم دکترم متفورمین با کلومفین داده که بعد پری اقدام کنیم ولی خبری از پری نیس ۵ باید میشدم 

خداجونم یه داداشی کوچمولو 🤴واسه دخترم 👸بفرست😢😢😢الهی امین