2737
2734
عنوان

پولدارهاي قبل اينا سو تفاهم بود.

| مشاهده متن کامل بحث + 2863 بازدید | 104 پست
از ایرانیها خوششون نمیاد.. نه عربستان نه عراق 

من امسال تركيه يه خانواده عربستاني ديدم خيلي با ما خوب بودن خيلي احترام مي ذاشتن همش مي گفتن ما باهم برادريم ،به نظرم بيشتر حكومت ها باهم بدن تا مردم 

یه زمانی عربستان کجا بود ایران کجا بود 

الان وضع مارو ببین از عرش رسیدیم به فرش

حتی از لحاظ تمدن و فرهنگ چقد دارن از ما جلو میزنن

میترسم روزی برسه حسرت افریقا رو بخوریم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بميرم واسه اين همه بچه كه پرستار ندارن 

آخه میدونی اینجا چون پول پرستار ندارن

بیشتر از یکی یا نهایت دوتا بچه ندارن

اونا روهم بیشتر میذارن پیش مادر بزرگا که بچه ها دوست دارن،مهد کودک و کلاس تابستونی و بعدش هم که مدرسه

اونا چون پولدارن زیاد بچه دار میشن که حتما باید پرستار بگیرن

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
نه جونم. پسرش جوون بود. مامانم میگفت اینا زن ن گیرن هم استفادشونو میکنن چون خیلی ح ش ر ی ان

😲

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2731
با این قیمت گوشت و مرغ خودمون ملخ خور نشیم صلوات. بنظرت کسایی که اینهمه پولدارن و به همه چی و همه جا ...

آره ....میگم تصورم این بود. الان دیدم عوض شد. 

خدایی راس میگی واللا الان در مقابل اونا ما ملخ خور محسوب میشیم

خودم تو دبی دیدم ... خود مرده گفت به پدرم شما چرا فقط یه زن میگیرین. زنا متفاوتن با طعم ها و لذت های ...

عیییی حالم بهم خورد کثافته مرض

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
من امسال تركيه يه خانواده عربستاني ديدم خيلي با ما خوب بودن خيلي احترام مي ذاشتن همش مي گفتن ما باهم ...

ولی خب اونهایی که مسافرت کردن به این کشورها... نظرشون این نیست 

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
2738
عراق كه داييم هر سال ميره حتي پاهاي زائرا رو ماساژ ميدن  والا به نظرم مشكل فقط حكومتاس

موقع اربعین اره... درسته... 

ولی نواقع عادی و توشهرشون اینجوری نیست...

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150

اگه فقط پول نفت ایرانم به مردم مامیرسه دقیقا وضع همه مردم توووووپ بود

حالاتصورکنین نمیرسه

واین پولا کجا جامیشه

کجا میره

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

سلام و درود 

سال نو بر همه ی عزیزان مبارک 

تاپیک بسیار زیبایی بود 

امیدوارم که تعصب جای غیرتو نگیره،روابط نا سالم(صیغه و کثیف کاری) جای روابط سالم(دوستیای سالم و...) رو نگیره و حساب کتابای ناسالم(ربا،بد حسابی و...) جای حساب کتابای خوب و سالمو نگیره 

من نميدونم چرا ما از هر چیزی فقط چیزای بدشو گرفتیم 

مثل مواردی که بالای همین پست عرض کردم 

امیدوارم چشم و گوشمونو باز کنیم و به تنوعای دینی_زبانی_جنسیتی_جغرافیایی احترام بذاریم 

به تفاوتا و شباهتای ظاهری و باطنی که بین همه مون هست احترام بذاریم 

و اختلافاتمونو با گفت و گو حل کنیم 

عاشق ایران و ایرانی یَم 

ولی یچیز 

ما هیچوقت هیچ چی نبودیم و نیستیم

داراییای ما فقر،تعصب،جنگ،جهالت،تبعید،تبعیض و زورگویی بوده 

ایکاش بعضیام برای رسیدن ما به حقمون چه برای ظاهر سازی یا باطن سازی اقداماتیو انجام میدادن 

همه ش گولمون زدن و سوارمون شدن 

خوش و موفق و سلامت باشید 

2706