2733
2739

الان سیزده هفته و چند روز هستم

از هفته هشت سوزش معده شدید و تهوع و کلا حال بد شروع شد تا امروز شاید 5 روز هم حالم خوب نداشتم. دیگه خسته شدم. پس کی من هم میتونم کنی ذوق کنم?😭😭

خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.

به احتمال زیاد تا دو سه هفته دیگه خیلی بهتر میشی. مال منم همینطور بود. الان کلا می تونم بگم ده درصد اون علایم رو هم ندارم.

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به احتمال زیاد تا دو سه هفته دیگه خیلی بهتر میشی. مال منم همینطور بود. الان کلا می تونم بگم ده درصد ...

خدا از دهنت بشنوه خاهر

از هفته چند خوب شدی?

خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.
مطمئنا من اگه جات بودم از این حال بدمم لذت میبردم چون از انتظار خیلی بهتره😢

ان شالله بزودی باردار میشی

برای من بعد شش سال انتظار اتفاق افتاد

2740

سرچهارماه خوب میشی یاددخترخاله شوهرم افتادم اونم همش میگفتم دلم میسوزه تااخر باهام مونده بعدزایمانس میگفت فکر نمیکردم ازبین بره الان ببخشید مثل گاوبه جون غذامیفتم دقیقا فردای عمل خوبه حالت

غذای سردی زیاد میخوری؟

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
عزیزم B6 و دمیترون میخوری؟

فقط ب6 میخورم

بیشتر سوزش معده اذیتم میکنه تا تهوع

خدا از دهنت بشنوه خاهر از هفته چند خوب شدی?

از هفته ی یازده دوازدهم به تدریج بهتر شدم. اما مال هرکسی فرق می کنه نگران نباش. نود و نه درصد آدم ها دیگه بعد چهارده پونزدهم حالشون خوبه. سعی کن سر خودتو گرم کنی کتاب های خوب بخون٬ میوه و سبزیجات زیاد بخور. فیلم های خوب بیبین از همه مهمتر برای من تحرک بود عصرها برو پارک و... قدم بزن. تو فضای بسته ی خونه حال آدم خیلی بدتر میشه.

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
سرچهارماه خوب میشی یاددخترخاله شوهرم افتادم اونم همش میگفتم دلم میسوزه تااخر باهام مونده بعدزایمانس ...

وااااای اگه قراره کل 9 ماه اینطوری باشم میمیرم

گررررررررررررررریه

2706