2737
2734

تورو خدا بگید کی با لتروزول و آمپولHcg  باردار شده؟

از این دارودرمانی خیلی خسته م...

چشمهام خیسه اشکه خوب چرا نمیشه خدااااااااااا

کسی هست بخواد hcg بزنه؟یا زده باشه و جواب گرفته باشه؟

هرکسی یک دلبرِ جانانه دارد...من تو را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزمممم  انشالله جواب بگیری .

مرسی عزیزم...

قلبم مچاله شده دیگه

از خدا ناامید نیستم

اما از اینکه نمیدونم کی میشه خیلی غم دارم

انشالله ک جواب بگیری اما عزیزم با اوضاع داغون مملکت مون نشدم انقد غصه نداره ب خدا سختی میکشن جیگر گوشه هاتون بعداً 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

سلام عزیزم منم دوسالو نیمه اقدامم یبار آی یو آی منفی یبار آی وی اف منفی جنینم دیگه ندارم.نمیخوامم دیگه آی وی اف کنم چون پولشو ندارم.اینماه دکتر بهم کلومیفن داده با 4تا اچ ام جی دیگه بچه دارشدن چیزیه ک از دست و توان ما خارجه.خدا کمکت کنه

یعنی میشه یروز منم تیکر بارداری بزنم.برام یه صلوات بفرستین خسته ام و درمونده....حال منتظر رو فقط منتظر میدونه...ولی حال دل منو حضرت مهدی ندونس...خیلی صداش زدم حتی  اهمیت هم بهم نداد بخاطر من و ما منتظرا یه رو نزد پیش خدا دلم از همه گرفته.خسته ام😭😭😭
2738
انشالله ک جواب بگیری اما عزیزم با اوضاع داغون مملکت مون نشدم انقد غصه ندارن ب خدا سختی میکشم جیگر گو ...

شاید مجردی شایدم بچه داری که این حرفو میزنی ما منتظرا انقد چشممون به دست خداست ک بعدشم میگیم خدا کمک میکنه نهایتش اینه ک از اینجا میریم😢😢😢😢

یعنی میشه یروز منم تیکر بارداری بزنم.برام یه صلوات بفرستین خسته ام و درمونده....حال منتظر رو فقط منتظر میدونه...ولی حال دل منو حضرت مهدی ندونس...خیلی صداش زدم حتی  اهمیت هم بهم نداد بخاطر من و ما منتظرا یه رو نزد پیش خدا دلم از همه گرفته.خسته ام😭😭😭
سلام عزیزم منم دوسالو نیمه اقدامم یبار آی یو آی منفی یبار آی وی اف منفی جنینم دیگه ندارم.نمیخوامم دی ...

اره

خدا کمک میکنه فقط

فقط دست خداست

اما من بنده هم خسته شدم

دخترعمه من اینجوری باردار شد عزیزم مثبت باش بگو خدایا من ازت یه بچه میخام همش یگو من دارن باردا میشم من باردار میشم تصورکن بچه ات توشکمته به همننه چیزش فک کن ب خودت تلقین کن نذرو دعا کن مطمعن باش میشه مخصوصانذر حضرت علی اصغر

اونی که ازهمه بیشترمیخنده ازهمه بیشترغم داره...
2706