2737
2739

سلام دوستان دخترم۱۴ماه نیمش هس هنوز راه نمیره.دست میگیره دیوار راه میره ایست میکنه.

خیلی نگرانم.شما چیکارکردین که بچه هاتون راه افتاد

تا ۱۶ ماهگی اشکالی نداره عزیز

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برادر زادم انقدر تنبله،

تازه تو ۱۵ ماهگی امروز فیلم ۴ روز پیشش رو فرستادن که داره  به زور ۳ قدم راه میره!!

مگه انقدر تنبله این بچه...

حالا زنگ‌زدم گفتن انروز قشنگ راه افتاده، از این رو تا اون ور اتاق!؟

درون من جهانیست که فرومانروایش وجدانم است... 
2738
حرف که نمی زنه دست می زنه بای بای می کنه دالی بازی و یه چندتا کار دیگه 

دخترمن یه چندتا کلمه میگه با همین کارا.من خیلی نگران راه رفتنشم.همه بچه های فامیل که هم سن دخترمن هستن راه میرن.هرجا میرم همه با تعجب میگن هنوز راه نمیره چرا نمیبریش دکتر.اعصابم میریزه به هم

بچه ها اصلا نگران نباشین الکی...

مادر شوهرم تعریف میکنه ،‌شوهرم تا سه سالگی هیچی نمیگفته...

انقدر ترسیده بودن..

بعدش یهو جمله میگفته!

ضریب هوشیش هم خیلی بالاست

درون من جهانیست که فرومانروایش وجدانم است... 

پسر من نزدیکای 18ماهگی راه افتاد

بچه ها باهم فرق دارند نگرن نباش. 

پسر من اولین قدمش تا راه رفتنش 2ماه طول کشید

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  
2706