2733
2734
عنوان

تکوون نمیخوره چرا😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 60 پست
عزیزم این کار برای هفته 30 به بعد هست..نه ایشون که هنوز 20هفته هم نشده.. تا قبل از 28 یا 30 اصلاااا ...

من بچه دومم.من که اینجوریم.کافئین زیادیش پیش فعالی میاره برا جنین.زیادیش.هر بارم که دکتر برم میپرسه تکوناش خوبه و اینکه از ۱۶ ۱۷ هفتگی قشنگ معلوم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکس یه جوره من خودم از هفته ی 15تکون خوردن وماشالله خییییلی شیطونن 

ولی خب منم دیشب پیاده روی داشتم تکوناشون خیلی کم شده  کمردردهم دارم  

خدایا خانواده ی چهارنفره مو ازبدی حفظ کن...
2731
من بچه دومم.من که اینجوریم.کافئین زیادیش پیش فعالی میاره برا جنین.زیادیش.هر بارم که دکتر برم میپرسه ...

بچه دوم کلا زودتر حس میشه بستگی به جفت هم داره 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2740
چرا نمیری دکتر یا پیش ماما یه نوشیدنی شیرین بخور به پهلوی چپ دراز بکش ببین بازم تکون نمیخوره

نوشیدنی هم خوردم درازم کشیدم ولی حیچی

پسرم بی صبرانه منتظرتیم😍😍عشق من وبابایی😙😍
من بچه دومم.من که اینجوریم.کافئین زیادیش پیش فعالی میاره برا جنین.زیادیش.هر بارم که دکتر برم میپرسه ...

شاید برای بچه دوم اینجوریه ولی برای اول نه..من تو هفته 24 بودم که کم کم تکونهاشو فهمیدم

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
پاشو يه كمپوتي چيزي بخور بيدارش كن خابالورو  اگه نشد برو بيمارستان همونجا سونو انجام ميدن خيال ...

بخدا ازصبح تاحالا دارم چیزای شیرین میخورم ای خدا خیای نگرانم میترسم برم دکتر

پسرم بی صبرانه منتظرتیم😍😍عشق من وبابایی😙😍
2706