2737
2739
عنوان

تکوون نمیخوره چرا😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 60 پست

عزیز یک چیز شیرین مثل موز یا انگور  بخور بخواب به سمت چپ و منتطر باش خسته شده خب 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا قبل از هفته 28 تکونهای نی نی هیچ اهمیتی نداره.اصلا لازم نیست از الان به تکونهاش توجه کنی..در ضمن شما هنوز 20 هفته هم نشدی..من توی 24 هفته تازه تکونهاشو متوجه شدم.

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
2728

یه ابمیوه  شیرین یا شیر موز شیر خرما یا یه چیز مایع شیرین بخور بخواب به پهلوی چپت تا یکساعت اگا تکون نخورد زود برو دکتر.

الانم اگه میتونی بری بهتره 

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
2738

یعنی واقعا نمیدونی زیر ۲۵هفته تکون جنین مهم نیس پس دکتراتون به شما چی میگن ؟خیلی ها تو این سن حتی حرکت حس نمیکنن چه برسه هرروز بخواد تکون بخوره 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
یه شکلات شیرین ببخور به سمت چپ بخواب باید تویه ساعت ۴بار تکون بخوره سالمه

عزیزم این کار برای هفته 30 به بعد هست..نه ایشون که هنوز 20هفته هم نشده..

تا قبل از 28 یا 30 اصلاااا تعداد تکونهای نی نی اهمیتی نداره 

یعنی واقعا نمیدونی زیر ۲۵هفته تکون جنین مهم نیس پس دکتراتون به شما چی میگن ؟خیلی ها تو این سن حتی حر ...

والا منم در عجبم که چرا دکترشون بهشون نمیگه این چیزارو...این مسئله رو دیگه همه میدونن..همهههههه😃😃😃😃😃😃😃😃

2706