2737
2734

بله کرایو یا همون فریز 

فقط حواست باشه لیزر نکنی که میگن زیاد میشه منم ماه دیگه میخوام برم فریز کنم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Hpv pcr بده اگه کم ریسک بود واکسن بزن و ضایعات پوستی رو کرایو کن

اگه پر ریسک بود ضایعاتو کرایو کن ولی بعدش مرتب باید پاپ اسمیر بدی و تحت مراقبت باشی

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2731
همسراتونو داشتن؟چراادم زیگل میگیره؟

دکتر به من گفت این یه ویروسه که تو بدن همه هست از طریق رابطه جنسی ممکنه شریک جنسیتون این ویروس بگیره و زگیل تناسلی بشه

ما مردادیا شاید بی کس باشیم اما ناکس نیستیم دم ما مردادیا گرم    
2738
بله کرایو یا همون فریز  فقط حواست باشه لیزر نکنی که میگن زیاد میشه منم ماه دیگه میخوام برم فری ...

این مقاله ام واسه ویروس hpv خیلی خوبه برای راه های درمانش، میگن ریسک درمانیش زیاده پس برید تو این مقاله ببینید چیکا کنید

دکتر به من گفت این یه ویروسه که تو بدن همه هست از طریق رابطه جنسی ممکنه شریک جنسیتون این ویروس بگیره ...

الهی عزیزم ان شاالله ک زودی خوب بشی...

علایمت چی بود ک فهمیدی؟

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢
الهی عزیزم ان شاالله ک زودی خوب بشی... علایمت چی بود ک فهمیدی؟

خداروشکر خوب شدم.پارسال اینجوری شدم.روی لبه واژنم یه ضایعه مث گوشت اضافه زده بود .رفتم دکتر گفت زگیل تناسلیه.تست پاپسمیر دادم جوابش خوب بود مشکلی نداشتم خداروشکر

ما مردادیا شاید بی کس باشیم اما ناکس نیستیم دم ما مردادیا گرم    
سلام . بچه ها من روی لابیاهام دو سه تا ضایعه گوشتی هست . فک کنم زگیل تناسلی باشه . نمیدونم پیش کی بر ...

سلام منم پارسال همین مشکلو داشتم یکی از دوستام دکتر مظفری کرمانی رو معرفی کرد کارش عالیه

2706