2733
2739
عنوان

خانما خواهشا جوابمو بدین

212 بازدید | 15 پست

کسی بوده تو بارداری مایع آمونتیکش کم بوده باشه؟من دیروز رفتم سونو گفت مایع اش حداقل نرمال رشدش هم در حد 25 هفته است درحالیکه هفته 28 هستم وزنشم 600 گرمه باید 1کیلو باشه تو نت چیرهای خوبی نخوندم نمیدونم چکار کنم😢😢😢😍

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢

انشاالله همه چی خوبه استرس نداشته باش برو یه سونودیگه به حرف یه نفر اعتمادکن من که دیگه به دکترا اعتمادندارم 

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله همه چی خوبه استرس نداشته باش برو یه سونودیگه به حرف یه نفر اعتمادکن من که دیگه به دکترا اعت ...

اعتمادنکن

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
2731
انشاالله همه چی خوبه استرس نداشته باش برو یه سونودیگه به حرف یه نفر اعتمادکن من که دیگه به دکترا اعت ...

واسه دوهفته دیگه سونو نوشته 

2738
منم همین مشکل و داشتم ولی من34هفته بودم ولی یه هفته بیمارستان بستری شدم قبل زایمانم

یعنی مایع کم بود؟

یعنی مایع کم بود؟

عزیزم بخدا نمیخوام بهت استرس وارد کنم ولی مایع کم بود هی کمترم میشد دکتر منو بستری کرد بیمارستان بهم سرم میزدند استراحت میکردم مایعات خیلی میخوردم شما هم پیش یه دکتر دیگه نشون بده جواب سونو رو البته بارداری من دوقلو بود 

عزیزم بخدا نمیخوام بهت استرس وارد کنم ولی مایع کم بود هی کمترم میشد دکتر منو بستری کرد بیمارستان بهم ...

ممنون عزیزم فقط مایعات خوردین واسه افزایش مایع؟الان بچه هاتون سالمن؟دکترم گفت استراحت کن تا دوهفته دیگه سونو داپلر بده

ممنون عزیزم فقط مایعات خوردین واسه افزایش مایع؟الان بچه هاتون سالمن؟دکترم گفت استراحت کن تا دوهفته د ...

مایعات خوردم سرمم میزدن برام ولی متاسفانه مایع کم میشد بچه هام خداروشکر سالم بودن و آن آی سیو هم نرفتن چون دکتر برام آمپول بتا زده بود ریه هاشون کامل تشکیل شده بود هفته34زایمان کردم

مایعات خوردم سرمم میزدن برام ولی متاسفانه مایع کم میشد بچه هام خداروشکر سالم بودن و آن آی سیو هم نرف ...

ممنون عزیزم

2706