2733
2739
عنوان

بچه ها بالاخره منم مامان شدم

875 بازدید | 3 پست
خووشبحالت.خداروشکر
با دل مهربونتون برای سلامتی نی نی هستی..باران..نفس.سپید.ترانه والی مامان کوروش.پریسا.ونوس.وترنج ونگار جون.ریحانه.صلوات بفرستید...برای حاجت ماری63.فاطمه بانو.نسترن.یاس.هستیا.مامان.پویان.سارینا.ماندانا.میم.غزال.سمیرا.سنا.ella.ویدا.میشا.باران.پریسا2.زری.مامان اینده.مونس.شراره..سنا.لیلی.مهسا.یاسمین..مامان اینده.ملیسا.الیزه.نی نی وبقیه حاجتمندان هم صلوات بفرستید...یا حضرت علی اصغر
سلامممم دوستان.من تازه با نی نی سایت اشنا شدم.20روزی میشه که بچم واز دست دادم.افسردگی شدید دارم.6ماهم بود.دلم واسه تکوناش تنگ شده.یعنی میشه یروزی منم نی نی داشته باشم.ای خدا بحق این ماه قسمت میدم هیچکس تو حسرت نی نی نمونه.یا خانوم رباب تورو بحق 6ماهت قسمت میدم دامن همه سبز بشه وصدای خنده نی نی تو همه خونه ها بپیچه.ای خدا دلم شکسته....راضیم به رضای تو
با دل مهربونتون برای سلامتی نی نی هستی..باران..نفس.سپید.ترانه والی مامان کوروش.پریسا.ونوس.وترنج ونگار جون.ریحانه.صلوات بفرستید...برای حاجت ماری63.فاطمه بانو.نسترن.یاس.هستیا.مامان.پویان.سارینا.ماندانا.میم.غزال.سمیرا.سنا.ella.ویدا.میشا.باران.پریسا2.زری.مامان اینده.مونس.شراره..سنا.لیلی.مهسا.یاسمین..مامان اینده.ملیسا.الیزه.نی نی وبقیه حاجتمندان هم صلوات بفرستید...یا حضرت علی اصغر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731