2737
2739
عنوان

سقط به خاطر تشکیل نشدن قلب

162 بازدید | 10 پست

سلام خانومای عزیز خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید خاله من به خاطر بیماری لوپوس که یه نوع خودایمنی هس تا حالا 4 بار سقط داشته قلب تشکیل نمیشه اما حالا دکتر میگه خودایمنی تو هفته 10 به بعد باعث سقط میشه نه زیر 7 هفته ،عزیزان اگه کسی رو با این شرایط می شناسید و اطلاعاتی در این خصوص دارید که چه طور بارداری موفقی رو گذروندن شما رو به خدا به من اطلاع بدید خیلی نگران هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سبد جان باید درمان بشن و حتما شدنی هست

دختر همکار من با لوپوس صاحب یه دختر شد که الان نزدیک چهارسالش هست

من مرکز ابن سینا تو خیابون شریعتی سر قلهک رو میدونم که این کارو انجام میدن مرکز رویان هم البته خوبه

خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2728

ممنون که سریع جواب دادین اخه مشکل اینجاس که سه تا سقط اول رو نمی دونس مشکل لوپوس داره اما سر چهارمی هم هپارین داده بودن هم اسپرین و پردنیزولون ،دکتر گفته بود دیگه با اینا مشکلی پیش نمیاد اما طفلک خیلی زود سقط کرد باز هم قلب تشکیل نشد

ممنون که سریع جواب دادین اخه مشکل اینجاس که سه تا سقط اول رو نمی دونس مشکل لوپوس داره اما سر چهارمی ...

اخه دار‌وی خودایمنی که اینا نیس 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2740

سوگند جون خاله من پیش دکتر فوق تخصص روماتولوژی میره داروهای دیگه ای داده مثل کلسیم و هیدروکسی کلروکین سولفات،شما اطلاعاتی در خصوص این بیماری دارین؟

ممنون که سریع جواب دادین اخه مشکل اینجاس که سه تا سقط اول رو نمی دونس مشکل لوپوس داره اما سر چهارمی ...

حتما نیاز به سرم ivigداره که برا بیماری خودایمنی تجویز میشه

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین