2737
2739
منم بساله اقدام کردم این ماه هم بهتر بود  دوره هام ۲۸ روزس . از روز ۱۲ .۱۳.۱۴ اقدام کردممم&nbs ...

گلم من فقط میدونم دوسه روز قبل و بعد از تخمک گذاری هم اسپرم زنده میمونه و کارشو میکنه.

سلام عزیزم من تیر اقدام کردیم دیروز هم جواب مثبت آزمایش را گرفتم .مثبت باش به این چیزا فکر نکن انشال ...

وای عزیزم مبارک باشه.چندمین باره اقدام کردی؟

و اینکه علایم از کی شروع میشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم دقیقا مثل شما هم. واقعا اینجا آدم نگران و افسرده میشه 

آره والا منم ماه اول اقدام بودم اینجا اومدم استرس گرفتم ولی خداراشکر جواب آز مثبت شد دیروز .خدایا شکرت.

انشالله شما هم زود جواب بگیری عزیزم

وای عزیزم مبارک باشه.چندمین باره اقدام کردی؟ و اینکه علایم از کی شروع میشه؟؟

من ماه اول اقدام بودم و تقریبا مطمئنم بار اول اقدام گرفته.من علایمم خیلی زود شروع شد به طوری که هنوز بار دوم اقدام نکرده بودیم درد داشتم.درد پری اومد سراغم و کم کم زیاد تر شد .خیلی عجیب بود برام آخه پری من منظمه و چند روز قبل پری درد میومد اما اینبار 12روز قبلش درد شروع شد

درد پرید

درد سینه

کمر درد

تیر میکشید تو لگن و رونام

ترشحات بجز روز تخمک گذاری داشتم

نزدیک موعد پری هم نافم درد میکرد و مثل نبض میزد

2731
من ماه اول اقدام بودم و تقریبا مطمئنم بار اول اقدام گرفته.من علایمم خیلی زود شروع شد به طوری که هنوز ...

آخی عزیزم به سلامتی ما هم تمام آزمایشارو دادیم ایشالا ماه اول نشد دیگه دوم بگیره چون من اصلا ادم صبوری نیستم  

2740
اره درست میگی تخمک گذاریمم پنج شنبه است تازه😊 من رفتم تو این گروه اقدامیا.ی سر بزن 

وااای تو یه گروه بودم دیوونه شدم دوتاشون مادر شد چندتاشون خیلی وقت بود منتظر بودن خیلی دلم میسوخت واسشون اصلا از بجه میگفتن  دلم ریش میشد واسشون 

مریم جون منتظر علائم نباش چون خیلی اذیت میشی و استرس میکشی تا برسی به موعدت    

خیلی دقیق شدم ب کوچکترین علائم توجه میکنم و میخوام ربطش بدم ب بارداری ولی اصلا هیچ علائمی پیدا نمیشه

خدایا شکرت...
عزیزم ان شاالله خبر خوش بشنوی .میشه پیامای مارو تو این تاپیک بخونی یه راهنمایی بکنی😔

چ راهنمایی گلم  میخواهی 

من در حد تجربه و این یکسال در خدمتم

توکل بر خدایت کن‌‌؛؛  کفایت میکند حتما 
چ راهنمایی گلم  میخواهی  من در حد تجربه و این یکسال در خدمتم

فدات عزیزم😘😘 بچه ها میگن اولین اقدام درد و پایین اومدن فشار و اینا داره ب دلیل وارد شدن هورمونای اقایون ب بدنمون.درسته؟

الان من یکم حس درد زیر شکمم  دارم برا اونه؟؟

عزیزم بعد از اقدام مخصوصا بار اول خیییییلی اوضاعت تغییر می کنه من از فردا اقدام تغریبا ۲۵ روز افت فش ...

وای من همینطوریشم درد پری وحشتناک دارم .امیدوارم ماه بعد پری نشم تا ۹ ماه😊

2706