2737
2734
عنوان

راهنمایی لطفا.(اگزما)

1356 بازدید | 16 پست

سلام  من یه دختر دو ساله دارم الان نزدیک یک ماهه رو پیشونی و پشت گردن و پشت و قفسه سینه اش پر از جوشهای ریز قرمز شده که خارش نداره.تو این یک ماه تمام دکترا بردیمش از فوق تخصص اطفال تا آلرژی کودکان و پوست و مو!هیدروکورتیزون داد اطفال با هیدروکسی زین بعد مالیدن پمادش نیم ساعت بعد سه برابر شد جوشهاش دکتر آلرژی پماد الیدل داد اونم اثر نکرد!آزمایشم داده از مواد غذایی نیست رختخواباشم عوض کردم کلا الیافه! گردگیری و جارو میزنم خونه رو روزی دوبار اما هیچییییی تاثیر نداره دکتر رژیم غذایی هم داد اونم کامل رعایت میکنیم اما بیشتر شده که کمتر نمیشه!کسی تو شرایط دخترم بوده؟واقعا چه خاکی تو سرم بریزم.واقعا اعصابم خرد شده اینجور میبینمش😥😥😥

چقد اذیت شدی 

هم خودت هم دخترت... 

از این دکتر معمولیا نبر... تحقیق کن ببین بهترین دکتر پوست تو کدوم شهره... ارزششو داره که بری پیشش... هم دخترت اذیت نمیشه هم خودت... 

❤... عهد می بندم زمانی که نه زود است نه دیر...مهربانی حاکم کلّ مناطق می شود..  ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا ببرش پیش متخصص بیماری های پوست

یا پیش پزشک طب سنتی

سعی کن اصلا اصلا از کورتون ها واسه درمانش استفاده نکنی

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
یا ببرش پیش متخصص بیماری های پوست یا پیش پزشک طب سنتی سعی کن اصلا اصلا از کورتون ها واسه درمانش اس ...

با یه پزشک طب سنتی صحبت کردم که گفت باید حجامت بشه اما ترسیدم یکم!انجام ندادم

من پسرم همین مشکل وداشته یه هفته پیش بعدکلی دکترودوادرمون این سری یه دکترجدیدبردمش گفت قارچه سه تاپماددادخداشاهده همه کارکرده بودم ولی ازهمون روزاول به عینه دیدم که داره خوب میشه اسمشونومینویسم ببین داروخونه بهت میده یانه امیدوارم مشکلش حل بشه .درماتین باریج وباپمادdermAid روباهم ازهرکدوم یکم تودستت ترکیب کن ظهروشب بمال به اون مناطق یه لایه نازک .صبحاوبعدازظهرهاهم پمادنیستات روباهمون روش بزن به اون قسمتا این پمادها مخصوص اگزماس وقتی داروهای دیگه جواب نده اینامعجزه میکنه

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑
2738

اگه تونستی دکتر یارقلی خیلی تعریفشو می کنن و یه بارم خندوانه اومد فقط خیلی بد وقت میده

اگه اگزما باشه علت هاش مختلف میشه

از کبد بگیر تا ژنتیک و وراثت

بعد متخصص پوست با متخصص بیماری های پوست فرق داره دومی رو هم رفتی

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

مگه بچه ی دو ساله رو حجامت میکنن.... 

بدنش داغ نیست؟؟ 

عفونت نداره؟؟ 

عفونتم باعث جوش میشه... 

متأسفانه تا بخوان یه بیماری ساده رو دکترای ما پیدا کن ده سال طول میکشه... 

دکتر نیستن که.... 

❤... عهد می بندم زمانی که نه زود است نه دیر...مهربانی حاکم کلّ مناطق می شود..  ❤

نترس انجام بده 

برا آنزیم های کبدی  آزمایش   ببرش

طب سنتی خیلی خوب جواب میده برا آلرژی 

خونه سرامیک باشه بهتر از فرش و موکته

این جاهایی از بدن رواشاره کردی دختر من تو بچگی گاهی اوقات میشد مادر شوهرم میگفت از گرماست که درست هم میگفت 

خنکش نگه دار چن روز ببین محو میشه چون‌میگی یه ماه اینطوری شده احتمال داره از گرما باشه

مگه بچه ی دو ساله رو حجامت میکنن....  بدنش داغ نیست؟؟  عفونت نداره؟؟  عفونتم باعث ...

چکاپ کامل تا انگل و آنزیم کبد و ادرار اینا کلا داده.حتی دکتر سونو کبد براش نوشت همه نرمال بودن

2706