2737
2734
عنوان

اگه کسی فیلم " برف روی کاجها " رو دیده بیاد نظرشو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2853 بازدید | 60 پست
گیلاسی آره درسته طلاق گرفته بود ولی به قصد تلافی هم اینکارو نکرد آره حتما ببین واااای که چه قدر لذت بردم از موسیقی متن فیلم
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر...شخصیت من چیزیه که من هستم ، اما برخورد من بستگی داره به اینکه " تو " کی باشی....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فروغ اونجاییو میگم که تا پسره خودشو معرفی کرد یه هو هول کرد دستش خورد به لیوان این یعنی خوشش اومده بوده از پسره
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر...شخصیت من چیزیه که من هستم ، اما برخورد من بستگی داره به اینکه " تو " کی باشی....!
نینوشی جون ولی من اصلا حس نکردم که صحنه ای طولانی شده یا اینکه خستم کنه...شاید چون خیلیییی خوشم اومده بود توجه نکردم
2738
فروغ موافقم چیزی که برام جالب بود خونسردی مهناز افشار بود و روون بودن رو یه خط بودن فیلم توش لوس بازی و جیغ و ویغ نبود...خیلی ساده و منطقی
سماء لاکش بود ریخت! من فکر کردم لیوان بود چه صدایی داشت پس
منم کلا از فیلم خوشم اومد مخصوصا اینکه اخر فیلم بر خلاف همه فیلمهای این سبکی .. بیننده رو ول نکرد .. نشون داد تهش چی میشه مثلا مهناز با دوستش دعوا کرد که تو حق نداشتی ز من پنهان کنی یا به شوهرش گفت دلش لرزیده میخوای بمون میخوای نمون جزو معدود فیلمهای این تیپی بود که تهش یه قضاوت درست بود
:(
منم کلا از فیلم خوشم اومد مخصوصا اینکه اخر فیلم بر خلاف همه فیلمهای این سبکی .. بیننده رو ول نکرد .. نشون داد تهش چی میشه مثلا مهناز با دوستش دعوا کرد که تو حق نداشتی ز من پنهان کنی یا به شوهرش گفت دلش لرزیده میخوای بمون میخوای نمون جزو معدود فیلمهای این تیپی بود که تهش یه قضاوت درست بود
:(