2733
2739
عنوان

اگه کسی فیلم " برف روی کاجها " رو دیده بیاد نظرشو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2853 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق اون صحنه هستم که پای تلفن صابر ابر از مهناز افشار میپرسه کدوم لباسو بپوشه....یه حس خوبی بود با موسیقی که گذاشتن یه ترکیب فو ق العاده ای بود
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر...شخصیت من چیزیه که من هستم ، اما برخورد من بستگی داره به اینکه " تو " کی باشی....!
2728
انالی اینکه بازی مهناز افشار خیلی متفاوت و خاص بودو قبول دارم
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر...شخصیت من چیزیه که من هستم ، اما برخورد من بستگی داره به اینکه " تو " کی باشی....!
2740
خیلی عالی بود من سه بار دیدیم بهت پیشنهاد میکنم یه بار دیگه ببینی کلی جزئیات داره که واقعا زیباست البته من بار اول متوجه بعضی هاش نشده بودم
می دونم که یه روز منم مامان یه نی نی سالم و صالح میشم
به نظر ن عالی بود .... به خصوص برای زنی که فکر میکنه خیانت همسر و جدایی اخر دنیاست ... من 2 بار دیدم یک بار خودم یک بار هم با شوشو (زورش کردم حتما ببینه )
لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
نه نه فروغ فکر نکنم اینطور باشه که میگی...اون ناخواسته از صابر ابر خوشش اومد و قصد تلافی نداشت...میشه از اون صحنه که داره لاک میزنه و باهاش تلفنی حرف میزنه فهمید
منم دیروز دنلود کردم تا امروز 3 بار دیدمش