2733
2734

برو حرم بگو امام رضا توروخدا مسئولین کشورمون نتونستن کاری برامون بکنن خودت دس بکارشو

من ایرانمو دوست دارم نمیخوام اینجوری بشه وضعیت

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میشه از ته دل برای ازدواج  خواهر و برادر من هم دعا کنید. 

انشالله هرچه زودتر دامنت سبز بشه🌹

سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین                              
2740

سلام گلم .ازامام رضا بخاه پسرم زود خوب بشه ودیگه مریض نشه بگو خودت این پسرو بهم دادی هدیه خودته 

استارترایشالله خودتم بزودی نی نی داربشی 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

عزیزم منم ۴ تا سقط داشتتم و یه دختر مریض.  

از امام رضا بخواه توراهیم در کمال سلامت و سر وقت و با وزن خیلی خوب بیاد بغلم و این دفعه زایمان راحتی داشته باشم ان شاالله.

شما انشاالله به زودی یه نی نیه سالم و تپل رو بغل بگیری.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl

عزیزم برامن دعا کنم عروسیم  ب خوشی و زودتر برگزار شه و بعدش خدا بهم پسر خوشکل و سالم و صالح بده و سلامتی خودم و همسرم و خانواده خودمو همسرم 

انشاءالله هرچی زودتر مامان بشی و دلت شاد بشه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706