2733
2734
عنوان

خواستگارم ازم کوچیکتره

3316 بازدید | 41 پست

خواستگارم شش هفت سال ازم کوچیکتره

فامیل هم هست و خواستگاری سنتیه

کارش خوبه

چهرشم به دلم نشسته

فقط میترسم گوشه کنایه نزنن بعدها بابت سن

کسی تجربه ای داره؟؟

من بی نگاهت بی اعتبارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم ولی من بودم قبول نمیکردم  هر چند حرف مردم مهم نیس واسم

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

من کاری با کسی ندارم  ولی

طبیعت خانمها اینه ک دوست دارن ب 

مرد زندگی شون تکیه کنن از همه لحاظ!!!

فکری،  روحی ، مادی ، معنوی و ....

بعد استقلال فکری و عملی

موضوع مهمیه!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

آدما با هم فرق دارن عزیزم

نمیشه قطعی نظر داد.

برید یه مشاور باهاش صحبت کنید

اینجوری بهتره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اگه ازون ادما هستی ک خودتو جوون و سرزنده نگه داری مشکلی نیست ولی اگه با یه شکم بچه خودتو میخوای ول کنی و ب پیری بری این کارو نکن مردا روز بروز جاافتاده تر میشن ولی خانوما اگه بخودشون نرسن زود شکسته میشن

فکر نکنم اختلاف سن خیلی مهم باشه اگه بقیه مسائل حل باشه ، ولی خب روانشناسا میگن بهتره اقا از خانوم بزرگتر باشه ولی اگه اون آقا واقعا شرایطش خوبه خیلی سخت نگیر اما با یه مشاور صحبت کن از همین کلینیک هم میتونی مشورت بگیری

زیاده

دو روز دیگه وقتی از نظر قیافه پیرتر از ایشون شدی مخصوصا بعد وضع حمل اونوقت مشکل پیش میاد

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم

اره یکی از فامیلامون اما بخاطر سرکوفت و اینا ناراضی نبود بخاطر اینک پسره خیلی رفتارای بچه گانه داشت ناراحت بود و اینک اقایون دوسال دیرتر از خانوما به بلوغ فکری میرسن