2752
2734
عنوان

شوهرم بهم بی احترامی کرد....الانم باهاش قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2936 بازدید | 94 پست
خدا نکنه.شوهرم.بیخیال شیم گلم تاپیکت و خراب نکنیم    

قربونت عزیزم الهی به حق قدمای کوچولوت به راه راست هدایت بشه. ...خیلی نگرانت شدم مخصوصا ک بادرار هم عستی😢

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ دقیقا :)) اخرش همش من باید برم منت کشی.

آره من واقعا حالم از خودم بهم میخوره ولی چیکار کنم ک مجبوووووورم کاش میفهمید ک چقدر ازش بدم میاد اون لحظه و اینکه اگه فقط یه ببخشید بگه چقدر عاشقش میشم.حیف ک نمیفهمه.ننه ش باید یادش میداد ک نداده.دیگه من ک نمیتونم تربیتش کنم.

حلوا جون از اینکه حامله ای راضی ای؟ ؟؟شوهرت چی؟؟؟

من یه دختر دوساله دارم.این بارداریم ناخواسته بود.قرص مصرف میکردم ولی باردارشدم..شوهر میخواست.مگه بده براش؟بیشتر منو زمینگیر میکنه و خودش راحتتر عشق و حال میکنه.

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
2731

عزیزم قهرولوس بازی زیادباعی میشه اگه واقعا یبارم ک مشکل جدی باشه وقهرکنی اصلن شوهرت بهت محل نده این اصن چیزی نبوده کشش نده ولی حرفم جدی بگیرخیلیییی دیدمااا

اونی که ازهمه بیشترمیخنده ازهمه بیشترغم داره...
آره من واقعا حالم از خودم بهم میخوره ولی چیکار کنم ک مجبوووووورم کاش میفهمید ک چقدر ازش بدم میاد اون ...

منم هردفعه به زور بهش گفتم بگو ببخشید بعدش اینقدر منت شنیدم که به غلط کردن افتادم :|

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
قربونت عزیزم الهی به حق قدمای کوچولوت به راه راست هدایت بشه. ...خیلی نگرانت شدم مخصوصا ک بادرار هم ع ...

قربونت برم عزیزم.عیب نداره عادت کردم ب بی وفایی و خیانتاش.فعلا با دخترم خوشم.اون دیگه جایی تو زندگی من نداره.

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
من یه دختر دوساله دارم.این بارداریم ناخواسته بود.قرص مصرف میکردم ولی باردارشدم..شوهر میخواست.مگه بده ...

عزیزم😢 بیخیالش شو نکبتو خودتو بچه هات زندگی کنین برا خودتون😘😍الهی بهترینا در انتظارت باشه😘😘😘

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

وای چه لووس  

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزم😢 بیخیالش شو نکبتو خودتو بچه هات زندگی کنین برا خودتون😘😍الهی بهترینا در انتظارت باشه😘😘😘

ممنونم گلم سلامت باشی.مرسی

بقچه تو دیگه نگووووو😐داغون میشما 😯

خب لوسی دختر  پاشو برو بوسش کن گناه داره پسر مردم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بوسش ک نمیکنم شاید یه سر رفتم اتاق پیشش

برو افریین