2733
2739

سلام بچه ها میخواستم یه یوال بپرسم شما تو مشهد عطاری طیرانی ها رو میشناسید و برای باروری رفتید یا رفتن اطلاعی دارید؟خودشون که حاج اقا احمد طیرانی به رحمت خدا رفتن و خیلی هم تو کارشون مهم بودن و باهاشون مصاحبه شده بوده و پسرشون الان هست 

سلام عزیزم, من سمت (طیرانی)پنج راه یبار رفتم واسه کم خونی, تا مدتی که داروها رو استفاده میکردم معرکه بودددددم, خیلی تاثیر داشت برام و دیدم روی ویترین عکس بچه بود و شنیدم که میگفتن اینا بچه هایی بودن که توسط این عطاری به دنیا اومدن و جواب گرفتن اما راستش بیشتر از این اطلاعی ندارم😞

سلام عزیزم, من سمت (طیرانی)پنج راه یبار رفتم واسه کم خونی, تا مدتی که داروها رو استفاده میکردم معرکه ...

مرسی عزیز دلم دارم دارو میگیرم اینسری ازش.دو ناه پیش از یه عطاری که تبلیغشو کرده بودن تو نی نی سایت گول خوردم دارو گرفتم دو بسته دارو فرستاد رفت پیداش نشد نه پدلو پس داد نه تلفن رو جواب میده .الان دارم از طیرانی دادو میگیرم انشالله جواب بده اما مشکلم اینجاست الان عفونتم تو ازمایشش مشخص شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیز دلم دارم دارو میگیرم اینسری ازش.دو ناه پیش از یه عطاری که تبلیغشو کرده بودن تو نی نی سایت ...

مشهدی عزیزم؟ 

ان شالله که مشکلت حل بشه زودتر, ولی کلا به تلفنی و اینترنتی اعتماد نکن, اگر مشهدی همین طیرانی از همه کارش درست تره, من یه زمانی که مشهد نبودم اوازه طیرانی رو توی کرمان شنیدم برای اولین بار, هرکی رو دیدم ازش راضیه

توکلت به خدا باشه

2728
مشهدی عزیزم؟  ان شالله که مشکلت حل بشه زودتر, ولی کلا به تلفنی و اینترنتی اعتماد نکن, اگر مشهد ...

عزیزم کاش حالا که شما فقط جواب دادی و مشهد هستی چند جا برام بپرسی در مورد طیرانی

[QUOTE=65439120]عزیزم کاش حالا که شما فقط جواب دادی و مشهد هستی چند جا برام بپرسی در مورد طیرانی[/QUOTE

چی میخوای بدونی بهم بگو که اگر تونستم بپرسم

خودمم یه مشکلی جدیدا دارم, شاید رفتم پیش طیرانی

اهواز و مشهد, خیلی راهه, بتونم کمکت میکنم, سوالاتتو بهم بگو

[QUOTE=65439120]عزیزم کاش حالا که شما فقط جواب دادی و مشهد هستی چند جا برام بپرسی در مورد طیرانی[/QU ...

نه ازشون دیگه دارو رو گرفتم یعنی دارن میفرستن برام دارو رو .فقط خواستم بپرسم چند جا بپرسید ببینید واقعا توی داروهای گیاهی که میدن خیلی مطمئنن و بیشتر جواب گرفتن در مورد بچه دار شدن مشکل از طرف مرد باشه اگر هم نتونستید که اشکالی نداره چون دیگه راروها رو دارن میفرستن

2738
نه ازشون دیگه دارو رو گرفتم یعنی دارن میفرستن برام دارو رو .فقط خواستم بپرسم چند جا بپرسید ببینید وا ...

اگر بتونم حتما برات میپرسم عزیزم, ان شالله که زودتر مشکلتون حل شه

راستی جالبه که شما از اهواز اینجا رو پیدا کردین, چجوری شد؟ شماره ازشون دارید یا کانال تلگرامی؟ 

عزیزم میشه آدرس عطاری بدین،اگه قسمت شه آخر ماه میام مشهد شاید رفتم این عطاری

این عطاری همونجور که استارتر گفتن صاحب اولیشون فوت شده الان دست پسر و دامادشه,شعبه داره توی سطح مشهد اما اونکه من خودم رفتم و قدیمیتر از بقیه اس, سمت حرم و پنج راه میشه, چون خودم با همسرم رفتم دو سال پیش ادرس دقیقشو نمیدونم, اما معروفه همون پنج راه بپرسبد میخوام عطاری طیرانی برم اکثریت میشناسن, معروفه

اگر بتونم دقیقترش رو برات میپرسم عزیزم

اگر بتونم حتما برات میپرسم عزیزم, ان شالله که زودتر مشکلتون حل شه راستی جالبه که شما از اهواز اینجا ...

نه تو همین نی نی سایت یهو چشم خورد به کامنت خانومی در مورد طیرانی که گفته بود دارو گرفتم ازش منم زدم تو نت دیدم بله خیلی معروفن و باهاشون مصاحبه شده دیگه دیدم اون خانوم جواب گرفتن از داروها منم گفتم بزار بگیرم خودشون که خیلی از داروهاشون مطمئنن 

نه تو همین نی نی سایت یهو چشم خورد به کامنت خانومی در مورد طیرانی که گفته بود دارو گرفتم ازش منم زدم ...

اره منم زیاد شنیدم, توی همسایه ها دیدم واسه کمر درد و اینجور مسایل رفتن و راضی ان, ان شالله واسه شمام جواب میده, توکل ب خدا

2706