2737
2739
عنوان

خاطرات شب عروسی

787450 بازدید | 350 پست

بچه ها بیاین از اتفاقات و خاطرات به یادماندنی شب عروسیتون بگین😍😍😍 من خودم خیلی عروسی بی حاشیه و آرومی داشتم🙂 ولی از شنیدن خاطرات خوب و شیرین  بقیه لذت میبرم😍😃...خاطرات مربوط به چزوندن مادرشوهر هم پذیرفته میشود😀😁(شوخی کردم,گناه دارن)💝غیبتشون نکنیم🤗

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
آب و گاز قطع شده بود رفتم خونه مادرشوهرم حموم با خجالت😐😐😐😂😂😂😂😂😂

عهههه من تا حالا خونه مادرشوهرم حموم نرفتم😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ر۴تم دسشویی جیش کردم خودمو شستنی میگفتم اب ک بمن نمیخوره پس کجا میخوره .لباس عروسم گنده بود دیده نمیشد .پاشدم شورتمو بکشپ بالا دیدم شورتم خیسه💩

همونطوری بدون شورت و اماده رفتم تالار 😁😁😂

عهههه من تا حالا خونه مادرشوهرم حموم نرفتم😀  

😂😂😂😂فک کن فردای عروسی خونشون یه عالمه مهمون هست از شهرستان اومدن من و شوهرم رفتیم یکی یکی رفتیم حموم 😂😂😂😂😯😯.

از خجالت اب شدیم

خدایا همه امیدم به توعه❤
من که شب عروسیمو دوس ندارم. همه چیز تا قبل رسیدن به مراسم خوب بود ولی وقتی اومدم داخل سالن دیدن هیچک ...

منم تقریبا همین طور بود البته ازین لحاظ که وقتی با فیلم بردار وارد شدم انقد خلوت بود که هیچکس نه کل کشید نه دستی نه شادی. خجالت کشیدم انقد⁦☹️⁩

2738
😂😂😂😂فک کن فردای عروسی خونشون یه عالمه مهمون هست از شهرستان اومدن من و شوهرم رفتیم یکی یکی رفتیم ...

اووووه😀😀😀 😁😁😁😁

ر۴تم دسشویی جیش کردم خودمو شستنی میگفتم اب ک بمن نمیخوره پس کجا میخوره .لباس عروسم گنده بود دیده نمی ...

وااااای خدا نکشتتتتتتت😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

انقد میترسیدم از پله بالارفتی اینا یکی از زیر ببینی ب فنا برم 😥 یا از ماشین پیاده شدنی 😑

خخخخخ نه بابا. لباس عروس که تا پایین پات میپوشونه انقدم سبک نیست که بره بالا دیده بشی😁😁😁

2706