2733
2734
عنوان

خاک تو سر مادرشوهر خسیس

1392 بازدید | 25 پست

خیلی عصبیم ازش هفته پیش دعوتشون کردیم بلز میخواد هوار بشه رو سر ما

شعور نداره ب پسرش بگه شام درست میکنم شما بیاید

با‌هزار منت میگه میام چیزی ولی درست نکنید

دیگه حوصلمو سر برده

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

بدددترین چیز خانواده شوهر خسیسه

انقدر هوا دخترشونو دارن تو کل هفته هر رووووز اونجان مبادا خرجی کنن شوهرشم حقوقش دو برابر شوهر منه اونوقت دلشون ب حال بچه خودشون نمیسوزه چقدر بی رحمن اخه

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مال من از عیده نیومده ای ام خوشبخت

مال منم ی هفته قهر بود باز صلح کرده حوصله ادم خسیس و ندارم فک کرده این چیزا زرنگیه توهین ب شعورشه فقط همین چتر باز مفت خور

خوشبحالتون. من که مجبورم هر. روز صب تا شب ریختشو و غراشو تحمل کنم چون با هم توی ی خونه هستیم 😔😔😔😔😔

پسرم هدیه حضرت فاطمه تو روز شهادتشه روزی که بی بی چک مثبت شد ۱۳۹۶/۱۲/۰۱🌷

عب نداره عزیزم توام یه چیز ساده درست کن

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

خداروشکر ازعید نیومده خونمون هروقتم حرف از مهمون دعوت کردن واسه خونه ما میزنه میزارم یکم بعد با سیاست به شوهرم میگم من حامله ام نمیتونم کارکنم

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸
2738
بدددترین چیز خانواده شوهر خسیسه انقدر هوا دخترشونو دارن تو کل هفته هر رووووز اونجان مبادا خرجی کنن ...

دقیقا خانواده شوهر منو گفتی تازه در کمال آرامش میگن بالاخره باید دستشون جلو بیوفته صبح ساعت ۹میان ۱۰شب میرن هر سه شون

خب بیان  چ اشکالی داره ادم خونه پسرش معذب نیست

بحث اومدن نیست جانم بیان قدمشون رو تخم چشم

اومدن و بلدن

دعوت کردن و بلد نیستن ؟؟

اونم واسه پسرشون فقط؟؟

مادر شوهر من بنا به دلایلی یه مدت خونه ش تنها بود و از تنهایی هم خیلی میترسید ولی با این وجود نیومد خونه ما. گفت نمیخوام مزاحم عروس بشم. همیشه هم اون مارو دعوت میکنه خونه ش. بیشتر وقتاهم برام عذا درست میکنه میده پدرشوهرم برام بیاره

من اصلأ بحثم غذا نیست شکر خدا مث خودش خسیس نیستم بحثم شعور و فهم و درک

سالی یبارم نمیریم خونه باباش از بس عزت و احترام سرشون نمیشه مادرشوهرم ی تعارف خشک و خالی نمیزنه 

2706