2733
2734

ما خودمون بیشتر رابطمون با دوستای همسرم و خانوماشونه،ی سریشونم دوستن ازدواج نکردن هنوز

اکثرا تهرانن وقتی بیان شهرستان دور هم جمع میشیم

ولی یکی هست خیلی خوبیم با هم منم با خانومش خوبم ولی حرفی نداریم بزنیم با هم☹️

داشتم به قضیه دیشب که با هم بیرون بودیم فکر میکردم،این دوستس خیلی رکه،هر حرفی رو به من میزنه در حالی که همسر من به خانوم اون خیلی احترام میذاره اصن اینطور نیس باهاش

دیشب بهم برخورده بود،تاپیک زدم ببینم بقیه چطورن با هم

شاید من حساسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سه نا دوست خیلی صمیمی دارم بیشتر تو نت درارتباطیم تقریبا هفته لی یه بار همو میبینیم دوستای شوهرمم همه مجردن

تو که دلواپس من هستی و این کشف حجابم / تو که دائم سر این نکته کنی امر و عتابم / بستان سهم من از جنت و بگذر / که خودم پاسخ ایزد بدهم روز حسابم⚐⚐⚐
والا دوست صمیمی سال می بینیم ولی وقتی هم ببینیم‌کم نمیزاریم  من و مامانم فقط هرشب خونه عموم دو ...

منم میگم کاش کمتر ببینیم همو

بعدا تو مشغله ی زندگی حتما کم میشه دیگه دیدنامون

2738

والا ما کلا چند تا دوست صمیمی داریم

اکثرا با جونا فامیل رفت و امد داریم واس همین حرف مشترک زیاد داریم

ولی با دوستمونم خب حرف از بچه هامون بیشتر میزنیم

گاهی هر هفته اخر هفته پیش همیم و گاهی دو یا سه هفته فاصله میوفته بین دیدنامون به خاطر مشغله کاری

والا ما کلا چند تا دوست صمیمی داریم اکثرا با جونا فامیل رفت و امد داریم واس همین حرف مشترک زیاد دار ...

رابطتون اینطور هس که هر شوخی ای کنین با هم؟؟

مثلا دوست شوهرم خیلی راحت جلو شوهرم به من میگه تو حتما ی کاری کردی که فلان پسر اومد دنبالت😐 راستش خیلی ناراحت شدم ازش

با خانومای دوست همسرم که سالی یکی دوبار همو میبینیم ولی تو تل اینا حرف میزنیم خوبیم باهم کلن

دوست خانوادگیم داریم و کلن خوبیم 

درمورد دوست همسرتونم باید بگم که دوستای همسر منم همه چیو به من میگن

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
با خانومای دوست همسرم که سالی یکی دوبار همو میبینیم ولی تو تل اینا حرف میزنیم خوبیم باهم کلن دوست خ ...

یعنی میگن جلو شوهرتون تو فلان کارو کردی که اون پسره ازت خوشش بیاد؟؟

این دیگه بیشتر از شوخی نیس؟ بهم برخورد😐

2706