2733
2739

تو انتخاب رنگ کابینتام موندم اگه ایده دارید یا عکس دارید بهم بگید.یه رنگ خاص میخوام...

تاخدابنده نواز است به خلقش چه نیاز...میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم...

به نظرم کابینتاتو صرحه چوب بردار بعد خونتم کفشو پارکت کن 😍😍😍 عینه خونه شمالیا بشه

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم کابینتاتو صرحه چوب بردار بعد خونتم کفشو پارکت کن 😍😍😍 عینه خونه شمالیا بشه

یعنی قهوه ای؟

2728

فقط سفید . 

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2740
فقط سفید

تو فامیلمون هر کسی عروسی کرده کابینتاش سفیده با وسایل برقی سفید کلا مبلمان پرده و فرش سفید اینجا مده خونه مثل سرد خونه میشه.من دوس دارم متفاوت باشم

من کتان روشنه یه حالت سفیده یکم خط خط های کوچولو طوسی داره صفحه روی کابینتمم طوسیه چون میخواستم با وسایل برقیام جور در بیاد .از طرح چوب خوشم نمیاد .هر کسم میاد میگه چقدر تمیز و روشنه یعنی فضای اشپزخونه روشن شده و شلوغ و در هم و مر از رنگ نیست

سفیدوزردخردلی،جنس براق هایگلاس،یارنگ نسکافه ایی روشن جنس ام دی اف

من خیلی درسها توزندگیم تجربه کردم خیلی زیاد  اکثرا تلخ بودن  ولی خدای مهربونم هیچ وقت تنهام نذاشته همیشه هواموداشته  عشق اولم خداست یارویاورمه،عشق بعدیم مادرمه منوبه دنیااورد تاباعشق سومم اشناشم همسرمممم  وعشق اخرم دخترمه این عشق روخداجونم هیچ وقت فراموش نمیکنم وازامانتت خوب مراقبت میکنم حالا یه صلوات برادخترم میفرستی 
2706