2737
2734
عنوان

یعنی میشه اشتباه باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2845 بازدید | 36 پست
بچه ها سرعت سایت واسه من خیلی پائینه.دیر جواب میدم.
همه رفتین؟
به خدا قسم میخورم اگه در شرایط عادی بودم نگهش میداشتم.با این که ناخواسته بود.الان هم سلامتی خودم به خطر می افته هم بچه!
خدایا یه دفعه از چند طریق داری منو امتحان میکنی؟ از توانم خارجه!
مدارا میکنم وقتی که تو میری
میدونم با یه حس تازه درگیری
عزیزم من هم به دلیل اینکه سرخجه گرفتم جنین 12 هفته ام رو پارسال با شیاف سقط کردم چون دکترا گفتند به احتمال 90% ناقص میشه خدا می دونه صبحی که میخواستم اولین شیاف رو بذارم چه حالی داشتم ولی سلامتی بچه ای که می خواستم تو این دنیا بیارم از احساسات من خیلی مهم تر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازلی جون مرسی که جواب دادی.
موضوع من فرق میکنه! اگه خونریزی کنم سلامتی خودمم به خطر می افته. از طرفی بچه هم نباید بمونه چون خیلی مشکلات براش پیش میاد.
فقط برام دعا کنید. تقصیر خودمه باید خیلی مواظب بودم.آخه اون موقع از بیماریم اطلاعی نداشتم.تازه 2 هفته ست فهمیدم.
عزیزم نترس راه داره اگه قطعی مشخص بشه که بارداری و ادامه بارداری هم برا خودت هم جنین خطرناکه تو اتاق عمل برات کورتاژ میکنن اونجا اگه نیاز باشه بهت خون هم وصل میکنن و بعدش خونریزی خیلی کمی خواهی داشت و زود بند میاد فقط زودتر مطمین شو تا راحت تر بتونی سقط کنی ایشالا ختم به خیر بشه عزیزم خیلی ناراحت شدم
2731
2738
ممنون نسیم جان.
همه اینارو میدونم ولی اگه این جوری نمیشد خیلی بهتر بود.
الان خانوادم هنوز از بیماریم اطلاع ندارن، شرایط روحی خودم هم اصلا خوب نیست.
با وجود پسرم اگه بخوام کورتاژ کنم حتما میفهمن دیگه! چون پسرمو باید بزارم پیش مامانم.
خیلی درمونده شدم.
کاش خدا یه نگاهی بهم بندازه.
2706