2733
2734
عنوان

خرید جهیزیه روتختی_تشک تخت

525 بازدید | 20 پست

سلام دوستای عزیز   

میخواستم بدونم تشک تخت چه مارکی خوبه (رویا_پلاس_خوشخواب یا ....) چون نمیخوام  کمر درد بگیریم  و اینکه طبی فنری باشه یا طبی  و   سرد و گرم خوبه ؟؟

روتختی قرمز  خوبه واسه اتاق خواب یا رنگ گل بهی ؟؟ پیشاپیش مرسی از راهنماییتون  

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

عزیزم یه رویال هست قدیمیه 

فقط هم رنگ سفید داره 

ارمش قک کنم روش ابی و زرد اون عالیه 

قرمز اتشین ن قرمزی هست ک میخوره به نارنجی 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مارک لایکو دارم چند ساله عالیه

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........

رویال میگن وسطش گود میشه من خودم رویال دارم خیلی راضی نیستم   ازش 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
تشک رویا خوبه طبی.

شما راضی هستین ؟

2738
من سه سال تشک اسمان دارم راضی ام تکون نخورده اصلا طبی هم نگیر،تشک خوب باید یکم سفت باشه سرویس خواب ...

اسمشو نشنیدم    

همسرمم میگه قرمز قشنگ میشه    ولی بازم سپرده به خودم 

بچه ها هزینش نمیخوام بیشتر از 1 ملیون بشه   

سلام عزیزم با توجه به تخصصم میگم محصولات طبی شرکت دنلوپ چک کن خیلی محصولات خوبی آوردن! نسل جدید اومده به نام فوم در فنر که برای کمر درد خیلی عالی هست! برای اتاق خواب رنگهای کمرنگ و خنثی بگیر، آرامش بخشن تا جایی که امکان داره سفید و‌فقط چند تا تیکه رنگی توی فضات قرار بده! رنگهای خنثی و کمرنگ برای یک خواب راحت خیلی تاثیر داره و زودتر به یک خواب خوب فرو میرین! 

اسمشو نشنیدم     همسرمم میگه قرمز قشنگ میشه    ولی بازم سپرده به خودم

شوهر منم از اول گفت قرمز

اسمان یکم از رویال اینا اروزنتر

اونموقع رویال 700بود،من اینو خریدم 500ولی واقعا راضی ام

خدایا شکرت هزاربار
سلام عزیزم با توجه به تخصصم میگم محصولات طبی شرکت دنلوپ چک کن خیلی محصولات خوبی آوردن! نسل جدید اومد ...

سرویس چوبم سفیده  باقی وسایل  و هنوز انتخاب نکردم  

دنلوپ   میرم سرچ میکنم   مدل خاصی نداره ینی فقط یه مدل بگم دنلوپ طبی  میخوام  ؟

سرویس چوبم سفیده  باقی وسایل  و هنوز انتخاب نکردم   دنلوپ   میرم سرچ میکنم &nbs ...

دنلوپ اسم شرکت هست نزدیک به ۴۰ تا ۵۰ تا محصول داره، بستگی داره که به نوع کمر دردتون داره و اینکه سبک خوابتون چطور هست، برای هر کس مدل متفاوتی تجویز میشه! من خودم کارم طراحی داخلی هست ولی اگر به صورت تخصصی میخواین مشاوره بگیرین که چه محصولی به دردتون میخوره پیشنهاد میکنم شرکت خواب شاپ تماس بگیرین و بگین که میخواین با مشاورشون مشورت کنین، همون که اطلاعات پزشکی میده! اگه نبود طرف شماره و زمان حضورش رو بپرسین و حتما با اون آقا مشورت کنین من خودم امتحان کردم و واقعا راضی بودم از نتیجه و به همه مشتری هام که براشون طراحی داخلی میکنم پیشنهاد میکنمشون! 

دنلوپ اسم شرکت هست نزدیک به ۴۰ تا ۵۰ تا محصول داره، بستگی داره که به نوع کمر دردتون داره و اینکه سبک ...

مرسی عزیزم ار راهنماییت 

2706