2737
2739

بیاید خاطره های جالب و بامزه ی دونفرتون و بگید.

از خودم شروع میکنم :

چند ماه پیش یه سفره کاری برای شوهرم پیش اومد که مجبور بود بره لاهیجان. دوتایی رفتیم. برگشتنه از جاده چالوس اومدیم و جاتون خالی هوا باااارررووووووونییییییییه بارونی بود. یکم که بارون بند اومد کناره رودخونه نگه داشت که چایی بخوریم و خستگیش در بره. گفت بیا ازت عکس بندازم .منو کشوند زیره درختا که عکس بندازه یکدفعه یه شاخه ی درخت و تکون داد و آبی که روی برگا جمع شده بود همش ریخت روی منو .منم موشه آب کشیده شده بودم. 

بعد گفتم بایید وایسی منم خیست کنم. وایساد زیره یه شاخه. وقتی درختو تکون دادم ، دوباره همه ی آبا ریخ رو خودمو کلییی خندید. تمامه این صحنه هارو هم فیلم برداری کرده 🤣🤣😂😂

خدایا ممنون که یک ذره ی کوچیک از محبتت و توی دلم جاکردی. 😙😙😙 میشه برای سلامتی نینیم یک صلوات بفرستین. ممنون😙😙😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ممنون از همگی. البته بعدش مجبورش کردم چند دقیقه توی آبه خیلیییی خیلییی سرده رودخونه وایسه. که بنده خدا تا چند روز پاهاش درد میکرد😂😂😂😊😊😊

خدایا ممنون که یک ذره ی کوچیک از محبتت و توی دلم جاکردی. 😙😙😙 میشه برای سلامتی نینیم یک صلوات بفرستین. ممنون😙😙😍😍
بسیار هم عالی به پای هم پیر بشین ☺ اما چرا خاطره ای که به هیچ کس نگفتم او اینجا به چند هزارنفر بگم؟ ...

همینطورییی🙃🙃

وای فکر کن یه مرد هیکلی ریشو داره بشکن دو دستی میزنه وای خدا تازه اگه شیکم داشته باشه که هیچی نور عل ...

نه بابا شوهرم لاغره .مسخره بازی درمیاره منو پسرم از خنده بیحال میشیم😁

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
شوهرم واسم میرقصه به هیشکی نمیگم

شوهره منم. تازه آهنگشم خودش میخونه🤣🤣🤣

شوهره منم. تازه آهنگشم خودش میخونه🤣🤣🤣

😂🤣😂وای وقتی میلرزونه🤣🤣

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

دیشب گفتم ش.ا.ر.ژ ندارم یکی برام میگیری بعد یه ۵تومنی گرفت بعدشم شروع کرد...(رابطه)منم خندم گرفت گفتم یه ش.ا.ر.ژ پنجی گرفتیااا خیلی پرویی با این نهایتا یه س.ک.س چت ده دیقه ای بتونی داشته باشی نه این بلایی که داری سر من میاری

وااااای انقد دوتایی خندیدیم که نگو کلا س.ک.س یادمون رفت😂😂😂😂🤣🤣

البته شرمنده اگه بی پرده و راحت تعریفش کردم😞

ببین،دوست دارم...💑
2706