2737
2734
عنوان

مشكوك به بارداري

150 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من تو اقدامم تا ماه پيش كلي دوا درمون و حتي پيش طب سنتي هم رفتم اما ماه پيش ٢روز جلوتر پري شدم يعني5 تير هميشه٧ميشدم البته بهمن ي سق ط داشتم اين ماه أصلا بفكر بارداري نبودم و گفتم ديگ خدا هروقت داد الان ٧هست و من هنوز پري نشدم هيچ حالتي ندارم يكم سينم درد داره بنظرتون مث ماه پيش بايد٥ ميشدم يا مث ماه هاي پيش٧ گيج شدم هيچ علامتي هم از پري نيس 

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥

من از علایم بارداری فقط و فقط درد زیر دلشو داشتم اونم اولا خیلی خفیف . 

هر کسی علایم خاص خودشو داره

برا سلامتی نی نی کوچولوی منم صلوات بفرستین لطفا :)  جانی ودلی ... ای دل و جانم همه ♡ تو ♡ هر لحظه شکر خدایا ☆☆☆ 

مثل ماه های پیش،یک هفته که از پریودتون گذشت تست خانگی بزنید

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فعلا صبرکنید یک هفته ک گذشت تست بزنین

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

منم علایم بارداریم فقط درد شدید سینه هام بود،ک فک میکردم بخاطر مصرف داروهامه،کلیه هامم سرما خورده بود،داغون بودم،موعد پریودمم بود😁😁

۳۵هفتگی اومدم بغل مامانم،چون پسر عجولی هستم و دوس داشتم زودتر مامانمو ببینم😊

منم همیشه منظم بودم. ماه قبل ششمین ماه افدامم بوده باید سیم پریود میشدم 

همیشه از ده روز قبل سینه هام درد میگرف اما ماه قبل هیچ علایمی از پری و بارداری هم نبود 

با چهار روز تاخیر سوم پریود شدم 

این ماه هم هیچ علایمی نذارم هیچ 

اما سوم هم گذشت پریود هم نشدم 

نمیدونم چرا اینطور شدم 

بی بی هم نمیخام بدارم میدونم دوباره میخوره تو ذوقم 

بلاتکلیف شدم 

حداقل آدم یه علامتی از پری هم داشته باشه خاطر جمع میشه 

نه اینطور مث من که دوماه معلوم نی میخام پری بشم یا نه 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2706