2737
2739
عنوان

لانه گزینی !!!

167 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من ۱۳ام دوره ام لکه بینی بشدت جزئی دیدم تاحالا تجربه ش رو نداشتم بنظرتون ممکنه لانه گزینی باشه؟کسی تاحالا تجربه اش رو داشته؟؟

دلم به ” مستحبی ” خوش است که جوابش ” واجب ” است السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم ماه قبل ۱۲ سیکل یه لک کوچولو دیدم .البته ۱۱ سیکل هاش سی جی زدم شاید به خاطر اون باشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بله عزیزم ممکنه

ممنون ازاینکه جواب دادین آخه من شنیدم پرسه لقاح تا لانه گزینی یه هفته است اما من دقیقا سه یا چهار روز قبلش فقط یکبار رابطه داشتم

دلم به ” مستحبی ” خوش است که جوابش ” واجب ” است السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه...
2738
منم ماه قبل ۱۲ سیکل یه لک کوچولو دیدم .البته ۱۱ سیکل هاش سی جی زدم شاید به خاطر اون باشه

نه هیچی استفاده نکرده بودن

روز سیزده تازه موقع تخمک گذاری؛... تا تخمک بارور بشه و حدودا 6روز طول بکشه تا وارد رحم شه، اونوقت می ...

آخه تخمک گذاری من دقیق نیست یعنی برای هیچ کس به این دقت نیست .من فقط به این فکر میکنم ممکنه درعرض سه روز لقاح ولانه گزینی؟

ان شالله که لانه گزینیه ولی لانه گزینی چند روز قبل پریود اتفاق میفته که میگن خیلیا با پریود اشتباه م ...

اره منم همینو شنیدم ولی چون باشگاه میرم ورزش میکنم نمیدونستم برم نرم چیکار کنم بشدت کلافه ام   

اره منم همینو شنیدم ولی چون باشگاه میرم ورزش میکنم نمیدونستم برم نرم چیکار کنم بشدت کلافه ام   ...

قبل اقدام خیلی خوبه ها رفتن به باشگاه ولی 

توی مدتی که اقدام میکنی باشگاه نرو چون ممکنه باردار باشی و ندونی

نیازمند معجزه

گلم این تایمی که میگی مال تخمک گذاری که بعضی ها یا گاهی دوره ها لک میاد به شکل جزیی لانه گزینی نزدیک به تایم پریود اتفاق میفته که معمولا با پریود اشتباه گرفته میشه روز۱۳ خیلی زوده برای لانه گزینی.

قبل اقدام خیلی خوبه ها رفتن به باشگاه ولی  توی مدتی که اقدام میکنی باشگاه نرو چون ممکنه باردار ...

یه مدت اقدام کردم نشد گفتم برم باشگاه من اهل قرص ودارو نیستم شوهرمم راضی به جلوگیری نبود دیگه مزه آزادی رهاش نکرد   

2706