2737
2739

سلام دوستان

کسی قرص آپو متفورمین مصرف کرده برای تخمدان پلی کیستیک؟

من دو‌هفته میشه شروع کردم و روزی یکی میخورم 

اما از روزی که خوردم یکسره لکه بینی دارم گاهی قهوه ای گاهی قرمز

کلافه شدم میشه بگین شمام اینطور بودین یا نه؟

چیکار کنم به نظرتون؟؟؟

خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من متفورمین مصرف کردم من درد دارم ولی لکه بینی ندارم

دردت چه جوریه 

منم مصرف میکنم 10 روزه دیروز پایین شکمم درد میکرد یعنی درد میگرفت ول میکرد دیگه شب به اوج خودش رسیده بود داشتم گریه میکردم خیلی شدید درد میکرد دیکلو فناک خوردم بهتر شدم دیگه نمیدونم از متفورمین یا نه

عشق من همسرمه خدا جونم عشقمونو پایدارکن ،تا کور شود هرآنکه نتواند دید
دردت چه جوریه  منم مصرف میکنم 10 روزه دیروز پایین شکمم درد میکرد یعنی درد میگرفت ول میکرد دیگه ...

منم درد داشتم ولی نه اینطوری شدید

شاید تخمک گذاریتون بوده یا عفونت ادراری چیزی

خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
2738
دردت چه جوریه  منم مصرف میکنم 10 روزه دیروز پایین شکمم درد میکرد یعنی درد میگرفت ول میکرد دیگه ...

دردش کم نیس اما شدید نیس زیر دلم مثل درد پریود درد میکرد اخه من هشت ماه پریود نمیشدم به خاطرش رفتم دکتر ازمایش برام نوشت قندم ازآخرین حدِ  نرمال یه شماره بالاتر بود 

سونوگرافی ازروی شکم دادم نشون دادتنبلی تخمدان  دارم شدید بعد دکتر بهم گفت چون هم قندم کمی بالابود و تنبلی تخمدان هم دارم ممکنه این دوتا به همدیگه مربوط باشه ومتفورمین داد 

قضیه بارداری هم درکارنبود چون مجردم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706